Hledám lidi z celé ČR - odměna

Prezentujte svůj tým a najděte nové členy. Nebo se jako jednotlivec k některému týmu přidejte.
Post Reply
User avatar
Zbynek
Posts: 43
Joined: December 14, 2011, 4:19 pm
Facebook: http://facebook.com/

Hledám lidi z celé ČR - odměna

Post by Zbynek »

Zdar Chytráci,

ptám se všude, zkusím to i tady, když to má souvislost s GM :)

Pro projekt, který byl původně jen maličkostí pro mého kamaráda a nakonec z něho vzniká profesionální služba a protože chvilku potrvá, než se rozšíří, hledám zatím dva typy lidí:

- kdo pracuje v noci u počítače a může tak mít otevřenou appku. Není třeba jí vůbec věnovat pozornost, pouze po zvukovém upozornění, což se může stát třeba jen párkrát do měsíce, na čež udělá jen to, že obvolá lidi, na které mu dám kontakt. Takový člověk může být odkudkoliv z ČR.

- nebo kdo má k dispozici auto či motorku a je SPOLEHLIVÝ a může kdykoliv v noci vyrazit na zavolání na udanou adresu (max. párkrát do měsíce) - nemusí to být každý den, v appce je možné se k tomuto přihlásit v libovolné dny. Takový člověk by měl bydlet v krajském nebo okresním městě. Dále by bylo fajn, kdyby tento člověk věděl, co je BDSM a měl k tomu vztah. Bližší informace pak dám v SZ.

Odměna ve formě provizí - vyřízení požadavku v appce a obvolání určených lidí 200 Kč. Práce na dvě minuty. Je ale nutné mít ve zvolený čas a dny zapnutou appku a v případě potřeby reagovat - to je zatím bez odměny, než se to ustálí; výjezd na adresu na zavolání = 700 Kč + 10 Kč / km x 2 (tam i zpět).

Pro zpřístupnění služby v daném městě zákazníkovi je třeba, aby v daném městě byly v jednu chvíli aktivní alespoň 3 "dispečeři" a 3 "výjezdníci". Obě dvě funkce může dělat jeden člověk.

Časem, až bude víc registrovaných zákazníků, je možné domluvit se na nějakém měsíčním paušálu. Projekt sice ještě ani nezačal, ale již mám zájemce, proto taky vzniká.

Dále hledám člověka, který umí s GM8 a umí vymyslet a i zpracovat způsob, jak propojit appku se serverem. Způsob, který to zatím řeším, je velmi neohrabaný a funguje jen jednosměrně: appka > server. Což pro účely appky dostačuje, ale je to omezující. Ideálně kdyby to mohlo komunikovat s MySQL databází, ale tam bude problém, že externí připojení je na většině webhostingů zakázáno. Výše odměny dohodou.

Pište mi do SZ, chodím sem denně :)
Image

Image
Post Reply