Online automaty

Všechna zamknutá a neaktualizovaná hlavní témata (aby se nemíchala v aktuálních). Lze pouze pročítat.
Locked
lubomirpalounek
Posts: 1
Joined: July 23, 2015, 4:40 pm
Facebook: http://facebook.com/

Online automaty

Post by lubomirpalounek »

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaký máte názor na online automaty? Já osobně jsem to dříve dost odsuzoval, ale poté co jsem začal chodit do herny, se online automaty staly mojí spásou. Myslím automaty zdarma, protože za to nic neutratím a přitom ukojím svojí hráčskou vášeň. Místo toho abych šel hrát do herny, tak si jen tak sedím doma a hraji si zadarmo. Myslíte, že je na tom něco špatného? Pokud by někdo měl stejný problém, zkuste to, mě to pomohlo. Zde když tak naleznete [link zmazaný], takže se nebojte že byste o něco přišli.

Tak jako tak, je nutné hledat nějaké řešení, třeba vám to pomůže. Přeji hodně štěstí.


Ap0: reklama na online automaty od rovnakého užívateľa - zamykám.
Goblin
Posts: 136
Joined: July 2, 2014, 2:42 pm

Re: Online automaty

Post by Goblin »

Nebudu předpokládat reklamu či zlý úmysl. Nemám to v povaze.
IMHO to jako záplata může být fajn. Dlouhodobé řešení v tom ale nevidím. Čistě ze zvědavosti jsem dělal společnost jednomu gamblerovi (byl to shodou okolností jmenovec) u výherního automatu a i přestože jsem nic neinvestoval, ani o nic neusiloval, cítil jsem, jak mě to vtahuje. Jen proto, že jsem přemýšlel, jak to asi funguje (jeho už to ani nezajímalo). I ty automaty zdarma mají nakonec nějaký f2p háček a i kdyby ze stovky lidí statisticky podlehli dva (a bude to spíš víc), vydělají si na sebe.
Jediné řešení je trénink lidí v odolnosti vůči skinnerboxovým technikám...
Říkáš, že nic neztrácíš, ale není to pravda. Ztrácíš čas. Ale narozdíl od herních legend jako je Spellcross, Planescape Torment, nebo jen blbý Doom, ti skinnerboxy za ten čas nikdy nenabídnou nic, než jen planou naději. Pokud se potřebuješ vyléčit ze závislosti na automatech, řeš to pěstěním gamedesignového vkusu a surfuj na vlnách herní historie. Stojí to čas, který ale nikdy nebudeš považovat za ztracený, TO Ti můžu slíbit... :)
"Understanding is not required. Only obedience."
Blanka
Posts: 1
Joined: April 23, 2017, 6:44 pm
Facebook: http://facebook.com/

Re: Online automaty

Post by Blanka »

No abych řekla pravdu, tak nevím zda člověku co má problémy s [link zmazaný] pomůžou automaty zdarma. Podle mě jsou buď lidi co to zvladájí a hrajou víkendově jako já nebo lidi, kteří si na tom vybudujou závislost. Ti pak můžou v podstatě tu závislost vybudovat na čemkoliv, třeba alkoholu nebo kouření. Pokud má člověk problém, nechala bych casino hry v jakékoliv podobě být a vyhledala odbornou pomoc, třeba Gambling Terapy
Misa42
Posts: 1
Joined: September 25, 2017, 3:27 pm
Facebook: http://facebook.com/

Re: Online automaty

Post by Misa42 »

K tomu, co psal Goblin, dej si pozor, ať nevyměníš jednu závislost za jinou. :D Každopádně Spellcross si určitě zahraj, je to pecka. ;-) Je spousta automatů, který jsou zdarma, a jestli ti to pomáhá, tak je to určitě lepší, než utrácet peníze. Já s žádnou formou závislosti nemám zkušenost, tak to nemůžu z téhle stránky posoudit. Automaty si jednou za čas zahraju třeba za stovku jen tak pro srandu a beru to trochu jako náhradu sportky. Když vyhraju, vyhraju. :)
Samuel3344
Posts: 1
Joined: June 5, 2018, 3:43 pm
Facebook: http://facebook.com/

Re: Online automaty

Post by Samuel3344 »

Free automaty mi pomohli překonat závislost na Skutečná kde jsem začal přehrávat nemalé peníze. Ono když si uvědomíš že vlastně s každým jedním otočením statisticky prohráváš nějaké% z vkladu ... A [link zmazaný] také zabíjejí čas ale aspoň nepřehrává reálné peníze no ...
BboyScary
Posts: 244
Joined: November 2, 2011, 6:33 pm
Facebook: https://www.facebook.com/BB-Scary-produkce-1161668
Location: Kopřivnice

Re: Online automaty

Post by BboyScary »

já jsem hrál free automaty nebo poker a i tak jsem za bonusy vyhrál skutečné peníze i když jsem do toho nic nevložil :D a bylo to vřádech tisíců. To se pak hraje lépe no :D Stačí vědět jak na to. (žádný podvod nebo hack jsem neměl)
Sobeslav_H
Posts: 1
Joined: January 9, 2019, 12:48 pm
Facebook: http://facebook.com/

Re: Online automaty

Post by Sobeslav_H »

Samuel3344 wrote: June 5, 2018, 3:51 pm Free automaty mi pomohli překonat závislost na Skutečná kde jsem začal přehrávat nemalé peníze. Ono když si uvědomíš že vlastně s každým jedním otočením statisticky prohráváš nějaké% z vkladu ... A [link zmazaný] také zabíjejí čas ale aspoň nepřehrává reálné peníze no ...
Nemyslím si, že začátečníci by měli okamžitě hrát za peníze. Můžete se pokusit hrát zdarma. Například [link zmazaný]
Hazard je nebezpečný. Hazard je choroba :!:
Locked