Webová RPG hra - Last Cowboy

SpotRudloff

Re: Webová RPG hra - Last Cowboy

Příspěvek od SpotRudloff » listopad 10, 2012, 5:27 pm

SpotRudloff píše:Novinky ve verzi 0.9.050
- přidáno DRI (zmíněno o příspěvěk výše)
- možnost prohlédnout si profil ostatních hráčů (jejich sílu, charisma, obratnost, odolnost a jejich vybavení)
- přidána možnost vylepšení základních vlastností hrdiny za zlaté (tedy vylepšení např. síly, bez pouřití itemu) pro možnost větší síly a ostatních vlastností
- přidán atribut kritický zásah, kterého když dosáhnete, Váš hrdina dá 2x takový damage nepříteli (lze vylepšit pouze itemy)
- přidána nová postava Pedro Majavel (passivka: každé kolo se mu zvyšuje šance na krit. zásah o 5% + 1% za každý dosažený level; pokud dosáhne krit. zás., zvětšování šance na krot. zás. začíná od nuly)

Tyto novinky osobně beru za velmi důležité, protože rozšiřují spektrum možností hráče.
Vale decem, in memoriam ad aeternam.

SpotRudloff

Re: Webová RPG hra - Last Cowboy

Příspěvek od SpotRudloff » listopad 17, 2012, 5:59 pm

Další minoritní update, opravil jsem několik bugů.
Novinky ve verzi 0.9.060
- Přidány passivky itemů (navíc jsem si udělal rozhraní pro přidávání itemů),
- opraven bug, kdy jste se při vylepšování síly (při stálém klikání na + bez načtení stránky) mohli dostat s peněži do mínusu,
- začal jsem pracovat na systému part,
Kdokoliv chce, může se zkusit zaregistrovat.
!Upozrnění!
Design není hotový, tohle je jen pro přehlednost.
Cenu hrát má tak do 11 levelu, pak tam zatím nic nového není (zatím nepracujeme na zbraních a nepřátelích, ale na herním systému).

http://blackzone.eu/HRA/

Btw. každá postava má svojí passivku, je to někde v tomhle topicu, kdo má jakou passivku.
Vale decem, in memoriam ad aeternam.

Odpovědět