[Android] Dungeon Heroes

Dejte vědět komunitě o vašich vytvořených hrách a nechte si je zároveň od lidí ohodnotit.
Odpovědět
Spiky

[Android] Dungeon Heroes

Příspěvek od Spiky » září 9, 2016, 2:46 pm

Dungeon Heroes je RPG typu dungeon crawler.

Čo ponúka?
  • - ťahové súboje
    - niekoľko odlišných postáv na výber
    - vytváranie vlastných kúziel a lektvarov
    - vylepšovanie výbavy
    - rôznorodé questy
    - tajné chodby, miestnosti a poklady
    - napínavé súboje s bossmi
Tvorba skupiny
Skôr, ako sa pustíte do hrania, je potrebné vybrať si štyroch hrdinov, s ktorými sa vydáte za dobrodružstvom. Výber je jednoduchý a intuitívny, stačí si vybrať z dostupných portrétov a ponechať im priradené mená, prípadne zadať vlastné. Niekoľko bodov vlastností dostanete po vstupe do dungeonu a môžete ich hneď rozdeliť medzi dostupné atribúty. Ďalšie body budú hrdinom priradené vždy po dosiahnutí novej úrovne.

Ťahové súboje
Jednou z hlavných vlastností Dungeon Heroes sú ťahové súboje. Je niekoľko odlišných schopností, ktoré ovplyvňujú bojové umenie jednotlivých postáv zúčastnených v boji. Súboj sa skladá z kôl a v každom z nich majú postavy možnosť vykonať jednu akciu. Hráč má na výber z fyzického a magického útoku, použitia predmetu, či vynechania ťahu. Pokiaľ majú všetci členovia skupiny dostatok energie, je rovnako možné pokúsiť sa ukončiť súboj.

Vylepšovanie, miešanie...
Dungeon Heroes prináša zaujímavú možnosť - vziať kúzla/predmety/lektvary a s pomocou správnej kombinácie a použitia prísad vytvoriť ich silnejšie verzie. Hlavným prvkom v tomto procese sú runy, ktorých je však len obmedzené množstvo.

Questy
Hráč počas putovania dungeonom narazí na množstvo úloh, ktoré bude musieť vyriešiť. Každá z nich ponúka odlišný zážitok a niektoré majú navyše viac spôsobov riešenia.

Skryté predmety
Chodby dungeonu ukrývajú množstvo tajných miestností a skrytých pokladov. Okrem nich je možné pozbierať časti unikátnej výbavy padlého bojovníka, ktoré ich nositeľovi výrazne zvýšia bojové schopnosti.

Súboje s bossmi
Na hrdinov čaká niekoľko tvrdých súbojov, ktoré otestujú ich bojové schopnosti. Je dôležité čo najskôr odhaliť slabiny daného nepriateľa, pretože niektorí z nich sú imunní vočí mágii alebo majú naopak silné brnenie.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Odkaz na stiahnutie
https://play.google.com/store/apps/deta ... me.dungeon

Hra je zadarmo a budem rád za každé zahratie a hodnotenie.

random

Re: [Android] Dungeon Heroes

Příspěvek od random » září 29, 2016, 3:56 pm

Pekny, pekny, akorat by si to jeste zaslouzilo vylepsit vizual. UI je pekny retro, to se mi libi, ale stve me treba velikost cihel. Zkus udelat textury s realnou velikosti vuci postavam a atmosku zlepsis o X%. Nebo anatomie figur. Vizualni kouzlo dobrejch oldschoolovek je z velky casti v propracovanych proporcich. Zkratka kdyz bys prevedl postavy ze svy hry do realnyho sveta, nemely by vypadat jako skupinka pokrivencu z rehabilitacniho centra )) Uvodni obrazek ke hre by podle me mel byt taky vic namaknutej. Je to vlastne takova nepodstatna vec, ale kdyz misto obyc fontu a tri kreseb vedle sebe v jedny rovine na jednobarevnym pozadi sestavis skupinku treba peti zvladnute nakreslenejch (vybarvenejch, vystinovanejch a hlavne dynamickejch) postav ze hry, zasadis ji do zajimavyho, ale nerusivyho prostredi, a pismo vystajlujes az do nebe efektama, clovek uz hru zacne hrat s libim pocitem.

Tohle je samozrejme hrozny, vysmahl jsem to za deset vterin, a ani jsem se nesnazil.... co tim ale chci ukazat je, ze kdyz tomu clovek venuje den a snazi se, stoupne dobrej dojem ze hry o tisic procent.
Snímek obrazovky 2016-09-29 v 15.47.35.png
Vizual je zkratka strasne dulezitej, a hlavne neni zas tak casove ani fyzicky narocny ho udělat pusobive. Je to tak, ze horsi (ne spatna) hra, ktera ma bozi vizual, bude vzdycky uspesnejsi nez lepsi hra, ktera ma amaterskej vizual.

Spiky

Příspěvek od Spiky » září 30, 2016, 12:34 pm

Ahoj. Dakujem za super feedback. Musim suhlasit so vsetkym, co si napisal, bohuzial takto to dopada, ked sa clovek snazi spravit hru bez rozpoctu a je zavisly na dobrej voli kolegov. Hru sme dokoncili pred 2 rokmi pre Windows PC, cim sme zaroven ukoncili spolupracu. Chybalo malo, aby nebola dokoncena vobec, takze na mnohych veciach sa to podpisalo.

Osobne stojim za organizaciou celeho vyvoja a tiez som zodpovedny za programatorsku cast diela. Android verziu som sa rozhodol dat dokopy len nedavno, ale to uz bol solovy projekt. Dat hre lepsi vizual bohuzial nebolo (a nie je) v mojich silach.

Paci sa mi tvoje vyjadrenie "Je to tak, ze horsi (ne spatna) hra, ktera ma bozi vizual, bude vzdycky uspesnejsi nez lepsi hra, ktera ma amaterskej vizual." s ktorym sa neda nesuhlasit. Nakoniec, Google Play store ponuka vela takych exemplarov :)

volf.filip

Příspěvek od volf.filip » září 30, 2016, 1:04 pm

Ahoj, kritika je důležitá a je pravda, že na hře je toho ještě dost co zlepšit, nicméně hra už je v dobré fázi a ma potenciál. :bojovnik: Pochopil jsem z předchozí zprávy správně, že už se tedy na hře nebude pokračovat? :(

Spiky

Příspěvek od Spiky » září 30, 2016, 3:02 pm

Ano spravne, vyvoj hry bol ukonceny pred takmer 2 rokmi, kedy bola vydana pre Windows PC. Android port je v tomto pripade taky maly zazrak.

Odpovědět