KYBORG

Dejte vědět komunitě o vašich vytvořených hrách a nechte si je zároveň od lidí ohodnotit.
Odpovědět
DarkMaster
Facebook: http://facebook.com/

KYBORG

Příspěvek od DarkMaster » květen 21, 2016, 10:38 pm

KYBORG
Drsná akční arkáda Kyborg je tady, aby vás v následujícím týdnu připravila o několik hodin spánku.

Úvodem:
Zapomeňte na velkolepé příběhy, sbírání úrovní či složité logické hádanky. Hra Kyborg je střílečka ze staré školy, která má jeden jediný cíl: dobře pobavit a nabídnout hráčům něco, co se z her v posledních letech prakticky vytratilo - výzvu.

Ve hře vás čeká dvojice herních módů, které na sobě nejsou nikterak závislé a můžete je hrát dle vlastního uvážení. Zatímco v jednom si v kůži bojového kyborga projdete jednoduchý, ale rozhodně poutavý a gradující příběh béčkového střihu, ve druhém dostanete možnost vyzkoušet si své schopnosti, případně je poměřit s kamarády.

Ukázky:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Ovládání:
Veškeré podrobnosti, které vám usnadní hraní hry Kyborg, najdete v přiloženém manuálu. Pro ty, jimž přijde příliš obsáhlý, však sepíšu jednoduché resumé.

Směr pohybu postavičky určujete pomocí kláves W a S. Směr, kterém se postavička má vydat, můžete měnit pomocí kláves A a D. V levém horním rohu obrazovky, vedle ukazatele zdraví, si můžete všimnout ikonky speciálního útoku. Pokud tato svítí barevně, můžete stiskem klávesy Q aktivovat silný útok, který zabije všechny nepřátele ve vaší blízkosti a pokud pomocí něj zabijete určité množstí nepřátel, tak se vám navíc počet zdraví doplní na maximální možnou hodnotu.

Pár typů od hodného strejdy:
Tyto řádky vám doporučuji rozkliknout až poté, co budete naprosto v koncích.
Spoiler: ukázat
Pokud se vám některá část hry jeví jako příliš obtížná, zkuste si dát nejprve jen pár cvičných her a sledujte, v jakých formacích na vás nepřátelé útočí. Ve většině úrovní jsou tyto formace náhodně generovány, ale směr jejich pohybu je předem daný. Při souboji na větších mapách je rozhodně dobré si najít místo, kde budete alespoň z jedné strany krytí. Pokud se vám stane, že se hodnota vašeho zdraví nebezpečně přiblíží nule, vyplatí se na chvíli zapomenout na dané cíle a z nějakého bezpečného postavení odpravit několik nepřátel navíc - lékarničky z nich vypadávají častěji, než se může na první pohled zdát.
Stažení:
Hru Kyborg si můžete stáhnout na jejích oficiálních stránkách v sekci "Stažení".

OHODNOTIT HRU
Obrázek

Goblin

Re: KYBORG

Příspěvek od Goblin » květen 22, 2016, 8:33 am

Ocenil bych myš a zaměřovač. Takhle je to ovládání dost nemotorné a jediným úhybným manévrem, při kterém můžu i útočit je couvání. Kdybych mohl mířit nezávisle na směru pohybu postavy, měl bych víc manévrů k dispozici a hra by byla akčnější. :)
"Understanding is not required. Only obedience."

DarkMaster

Příspěvek od DarkMaster » květen 22, 2016, 10:11 am

Goblin píše:Ocenil bych myš a zaměřovač. Takhle je to ovládání dost nemotorné a jediným úhybným manévrem, při kterém můžu i útočit je couvání. Kdybych mohl mířit nezávisle na směru pohybu postavy, měl bych víc manévrů k dispozici a hra by byla akčnější. :)
Mouselook bude do hry přidán společně s prvním rozšířením. Původně měl být už v základní hře, ale příliš často se bugoval.
Obrázek

Peeter
' DROP TABLE 'vchforum'

Příspěvek od Peeter » květen 22, 2016, 11:25 pm

Chvilku jsem hru zkoušel hrát, ale se současným ovládáním to nějak... nešlo. Zaměřovač bych ani nepotřeboval, ale co je fakt potřeba je nezávislost pohybu a míření :)
Obrázek

Naxi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Naxi » květen 23, 2016, 12:44 pm

+ Hra má pěknou grafiku
+ Vypadá to velice propracovaně
- To ovládání, které tady všichni zmínili
- Obtížnost
Dostal se někdo kdo to hrál do 2. levlu? Já teda ne. Příjde mi, že ten spawn těch nepřátel je tak brutální, že se kolem nich nedostanu. A nejsem si jistej jestli to spraví ovládání. Ale je fakt, že jsem možná lempl :D.

_____________------------===/--\===------------_____________
| |
Navštivte mně a vyzkoušeje si prosím něco z mé tvorby na www.naxi.wz.cz.
| |
\_____________------------===\--/===------------_____________/

DarkMaster

Příspěvek od DarkMaster » květen 23, 2016, 6:35 pm

Na mouselooku se pracuje, ale aktualizaci s ním nahodím nejspíš až o víkendu - holt pracovní týden je mrcha.

Zatím vám sem hodím krátké gameplay video - https://youtu.be/2eFV0gHdfZA Nedávám ho sem z důvodu, že bych si chtěl nějakým způsobem honit triko, ale proto, aby případní hráči měli možnost vidět, že hra rozhodně žádnou nehratelnou obtížností nedisponuje. Ano, je těžší než většina dnešní AAA produkce, ale to byl od začátku vývoje tak trochu cíl. Nevím jak vy, ale já si minimálně dvakrát do roka rozehraju přes DosBox staré plošinovky od id softu a to ne z toho důvodu, že by mě bavil jejich příběh, ale proto, že i dnes nabízejí solidní výzvu.
Obrázek

Naxi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Naxi » květen 24, 2016, 8:40 am

Tak jsem lempl, teď jsem se dostal dále. :-) Pěkná hra.

| |
| |

Goblin

Příspěvek od Goblin » květen 24, 2016, 9:04 am

S tou obtížností to není tak, že by byla moc velká, jen se mi nezdá moc zábavně nastavená. Většinu času mám plné zdraví a bum špatná situace, jsem mrtvý. Byla by větší zábava kdybych dostal prostor pro hospodaření se zdravím. Stačí nepřátelům snížit rychlost střelby a lékárničky nechat léčit jen část zdraví. Zvláštní schopnost by taky nemusela léčit do plna, nebo třeba vůbec, silné je tlačítko "zabij všechny" až až a alespoň se ti nebude plést do kompetence lékárniček.

Ještě ke střelbě hráče: Mohla by být automatická (třeba omezená alarmem). Takhle si akorát odvařím klávesnici i ruku. :)

Edit: Ještě mě napadlo, že dalším zdrojem kolísání obtížnosti je vypadávání bonusů a lékárniček. Zatímco jednou mi vypadly během jedné hry tři bonusy a náklaďák plný lékárniček, podruhé jsem byl celou hru prakticky na suchu. Možná by to chtělo ty pravděpodobnosti trochu moderovat (jako trochu je zvyšovat pokaždé když nepřítel nedropne a pak "vynulovat" na původní úroveň, když daná věc konečně padne), ale to jen kdyby sis s tím chtěl opravdu pohrát.
Naposledy upravil(a) Goblin dne květen 24, 2016, 10:16 am, celkem upraveno 1 x.
"Understanding is not required. Only obedience."

Naxi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Naxi » květen 24, 2016, 9:57 am

Souhlasím s goblinem.
Příjde mi že nepřátelé jsou neomezeně spawnovaní a to docela naštve když se konečně posunu dál a za mnou se spawne nepřítel, s tím ovládáním nemám šanci se otočit. To ale vyřeší ten mouselook. Dále by mohly být nepřátelé rozmanitější, pasti, turrety a hromada jiných vychytávek. Ale do jaké míry se jim to bude chtít upravovat?

| |
| |

ngomaichi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ngomaichi » srpen 2, 2016, 8:57 am

Hra má pěknou grafiku, alone alan walker ringtones
Naposledy upravil(a) ngomaichi dne prosinec 8, 2016, 9:40 am, celkem upraveno 1 x.

gonta
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gonta » srpen 17, 2016, 12:46 pm

zdar, hra ma na screenoch zaujala, stiahol som, že zahrám a napíšem recenziu, no bohužiaľ som neprekusol ovládanie, otáčať sa pomocou wsad je strašne nepraktické, bolo by lepšie to dať kombináciu wsad + alternatívu na šípkach ktorá by mi viac vyhovovala a otáčanie myšou :P

Odpovědět