3D Piškvorky

Dejte vědět komunitě o vašich vytvořených hrách a nechte si je zároveň od lidí ohodnotit.
Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Goblin
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

3D Piškvorky

Příspěvek od Goblin » březen 23, 2016, 9:33 am

Ahoj. K tomuhle mě inspirovalo staré Tic Tac Toe 3D, které jsem kdysi hrál na Atari a jeho upravená verze, kterou jsme hráli s kamarádkou na výšce. Můžete si vyzkoušet různá nastavení, ale řadu tří je příliš lehké udělat, a tak je lepší to hrát kdyžtak na více bodů a se spálenou zemí...

Vysvětlivky nastavení:
Board Size -velikost hracího pole
Line Size -velikost řady k získání bodu
Points to Win -počet bodů potřebných pro vítězství
Scorched Earth -políčka při vytvoření řady zmizí, takže hráč který získal bod, se dostává do nevýhody

Budu to sice ještě pilovat, ale pro dva hráče už je to dokonale hratelné. :)

Dejte vědět, jestli Vás to bavilo a jestli byste uvítali i hru proti AI, nebo českou verzi...
Naposledy upravil(a) Goblin dne květen 1, 2016, 7:42 pm, celkem upraveno 1 x.
"Understanding is not required. Only obedience."

Goblin
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 3D Piškvorky

Příspěvek od Goblin » květen 1, 2016, 7:42 pm

Konečně jsem to uploadnul na gamejolt a přidal nějaká defaultní nastavení a popisky tlačítek...

http://gamejolt.com/games/tic-tac-toe-3d/136854
"Understanding is not required. Only obedience."

Odpovědět