Bubble Domination 2 - nová flash hra

Dejte vědět komunitě o vašich vytvořených hrách a nechte si je zároveň od lidí ohodnotit.
Post Reply
aimia
Facebook: http://www.facebook.com/pages/aimia/221392389234

Bubble Domination 2 - nová flash hra

Post by aimia »

Zdravím,

nedávno jsem dokončil flash verzi této mobilní hry. Jde o strategicko-akční hru s 50 levely. Hráč hraje za modré bubliny, cílem je v každém levelu obsadit ostatní barevné bubliny. Pokud vyhraje, může si zvýšit jeden ze čtyř atributů. Hra je i v češtině.

Hru si můžete i stáhnout a umístit na své stránky, budu jen rád. >>> Stáhnout hru <<<

Na webu mám i další hry, tak pokud se nudíte... :)

>>> Hrát hru <<<

Image
Aimia - Vývoj Flash a Android her | Blog Aimia - Blog o vývoji her |
Bubble Shooter Funsite - Stránky věnované Bubble Shooter hrám |
Strašidýlka - malé a naučné hry pro děti
Loric

Re: Bubble Domination 2 - nová flash hra

Post by Loric »

Super hra! Ale ta reklama :kladivo: Když se mi objevila asi už potřetí, tak sem to přestal hrát a už se k tomu nebudu vracet. Pořád čekat omg
Jinak to je v GM?
ipq

Post by ipq »

To je robené vo Flashi a ešte vo formáte swf. Ak je to on-line hra keďže tam má reklamy, ktoré našťastie neprekážajú a zaberajú len voľné miesta, nebolo by najlepšie to dáť rovno na stránku a odtiaľ priam spúšťať? Ak sa jedná o sťahovatelnú verziu, väčšinou je vo formáte exe alebo dmg(pre mac) ale ako swf väčšinou pre internet. Ale mne to nevadí, keď som ti spustil som si pomyslel že je to v shockwave playeri robené lebo obrazovka je mimo(akože pri kraji) a nescalovaná a tuším že aj obrázky pixelujú. Škoda že nemám WP7, pretože v rodine s jednej strany preferujú Android a s druhej iOS a WP7 takmer nikto :( .

Budem pokračovať v hraní. :)

EDIT: Paráda, hrajem a je to super hra(ale škoda že nie pre Androidy), bezva sa to hraje a i tá inteligencia, to mi pripomenulo hru Bacteria 2, kde som tiež hral a skúšal taktiku, ktorú potom začal počítač po mne kopírovať.
xM4tHeWx
Facebook: http://mdmproduction.eu

Post by xM4tHeWx »

veľmi pekná hra, páči sa mi :D
aimia
Facebook: http://www.facebook.com/pages/aimia/221392389234

Post by aimia »

Díky všem za reakce. Abych to teda upřesnil, hra je ve flashi, a pixeluje, protože nepoužívám vektorovou grafiku, ale bitmapy. Bohužel to jde trochu vidět kvůli bublajícímu efektu na bublinách.

Na android jsem původně chtěl hru dělat taky, ale nevím jestli na to najdu síly. Přecejenom podporovat více platforem je dost o hubu ;)

Loric: Ohledně reklamy - holt je to taková daň za to že si hru můžeš zahrát zdarma. Kdo kdy zkoušel vytvořit nějakou hru, tak ví že to jsou týdny práce(i když to tak často vypadat nemusí, ztvláště když se to srovnává s profi hrami), a není to ani taková zábava, jak by se zdálo. Dělat hry bez jakékoliv šance na zisk, by bylo pro mě zbytečná ztráta času, energie, nervů a kdoví čeho ještě.

Jen mě zajímá - to ti vadí reklamy obecně, jenom proto že tam je? V Bubble je reklama při loadingu(ta se nedá přeskočit) a pak při přidávání vlastnosti(ale ta se dá přeskočit kliknutím na tlačítko, takže tě ani nezdržuje)
Aimia - Vývoj Flash a Android her | Blog Aimia - Blog o vývoji her |
Bubble Shooter Funsite - Stránky věnované Bubble Shooter hrám |
Strašidýlka - malé a naučné hry pro děti
wilz
Facebook: http://facebook.com/

Post by wilz »

wilz
Facebook: http://facebook.com/

Post by wilz »

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Post Reply