pardon že zas píšu

Všechna zamknutá a neaktualizovaná hlavní témata (aby se nemíchala v aktuálních). Lze pouze pročítat.
Zamčeno
krotkono
Facebook: http://facebook.com/

pardon že zas píšu

Příspěvek od krotkono » březen 5, 2014, 11:51 am

Omlouvám se že zase píšu, ale už se my lépe mluví vážně hodně lépe. Tak na svátek dostanu notebook, a tak se pokusim natočit pár lets playů od dubna kdy mám svátek. Moje jméno bude Burrito Gamer CZ Doufám že nebudou moc kritizovat bude to můj první lets play na nějakou hru tak snad budu dostávat like a budu mít odběratele. Protože čim víc my budete fandit a dávat like a odběr tak tim budu rád že pro svoje fanoušky můžu točit, a na konci každého roku si řekneme co sem všechno natáčel atd. na začátku budu natáčet melé hry tak snad budu mít odběry a like aspon nějakej za čas. Prostě když mě budete podporovat, tak já budu radši točit a třeba by ste my i mohli poslat hry které by ste chtěli vidět lets play recenzi nebo něco také budu dělat návody atd. Tak díky že sem se mohl svěřit, a snad se vám budou moje lets playe líbít. PS: nechtěl by my někdo pls darovat Omsi bus simulator když je už 2 tak jestli by prosím někdo nedaroval první díl můj e-mail je motocykl222@seznam.cz tak napište kdo by rád daroval a domluvíme se tuto htu by jsem rád taky natáčel děkuji za každého zájemce kdo my daruje jakoukoliv hru. Prostě se chci timto tématem zeptat kdo by mně třeba sem psal jak začít mluvit prostě všechno myslim aby sem neblábolil jen co mě napadně ale také něco o té hře. Já chci jenom poradit co mám natáčet a jak protože budu mít asi 2.2 GHZ jenom kdo si to přečte a daruje třeba nějakou hru třeba první díl OMSI bus simulator tak budu hrozně rád chci se prostě cítit jako FlygunCZ že pomalu začínám a pak sem už prostě populární jako on tak prosím kdo by byl tak hodný a kdyby my aspon v nějakém videu dal od dubna na můj svátek like a někdy i odběr tak budu rád.

Nichar
Redaktor
Facebook: http://www.facebook.com/nikolas.charalambidis

Re: pardon že zas píšu

Příspěvek od Nichar » březen 5, 2014, 5:46 pm

Ne, prosím už ne!!

Doporučuji Ti dokázat díly a činy vše, co umíš. Takhle nikoho nezaujmeš. Prostě začni makat a pokud bude tvoje tvorba a snaha sympatická, nezůstane to bez odezvy.

Tohle, cos napsal není ani žádost o pomoc ani prezentace projektu. Spíš taková reklama, ošklivě SPAM a ostatní to mohou vnímat negativně zvlášť, když je téma naprosto neadekvátně pojmenováno a o chybách všeho druhu raději nemluvě.

Takže moje rada. Přátelsky: "Začni makat a přestaň kecat." Prezentuj něco, až když budeš finišovat. U tebe to platí bžilion-násob!!

Popelnice
The Scarecrow - 2. místo v prestižní soutěži, online highscore!
Symphony of good and evil: Finding the end - Soutěžní kousek (3. místo)
NWinAPI 0.2.gex | nMath.dll | nBeep.dll - Moje DLL a GEX
Vektorová galerie - Začátek mých vektorů

Zamčeno