Noxieron - Nájemný zabiják

Všechna zamknutá a neaktualizovaná hlavní témata (aby se nemíchala v aktuálních). Lze pouze pročítat.
Zamčeno
Noxieron
Facebook: http://facebook.com/

Příspěvek od Noxieron » říjen 27, 2013, 11:33 am

O hře:
Hráč hraje za hlavního hrdiny Noxierona ve velkém městě, kde plní úkoly pro místní mafiány a ganstery. Dostává jednoduché úkoly od převozu zboží, až po zabíjení většího počtu lidí. I když se se může zdát, že hra je stejná jak všechny ostatní podobného typu, tak můžu už teď slíbit, že každého hra aleaspoň trošku překvapí.

Bližší info
- Velké město, hodně interiérů
- Přes 300 hlavních misí a několik desítek vedlejších... U některých misí může hráč sám vybrat průběh mise a změnit tak další pokračování hry.
- Spousta druhů aut, zbraní

Vývoj
- Aktuálně hotovo kolem 60%, hra by měla být hotová do konce tohoto roku

*Screeny, ani videa ze hry zatím zveřejňovat nechci, chci to nechat jako překvapení až do úplného konce, nebo screeny zveřejnit těsně před vydáním hry.

antiku

Re: Noxieron - Nájemný zabiják

Příspěvek od antiku » říjen 27, 2013, 7:27 pm

No ono je to v pravidlech o těch screnech. Napsaný to zní dobře ale doopravdy bych to rád viděl ;)

DDL Blue
Živý stín

Re: Noxieron - Nájemný zabiják

Příspěvek od DDL Blue » říjen 27, 2013, 9:30 pm

Víš, ono bez nějaký ukázky v podobě dema nebo screenshotů není moc, co k tomu říct. Není prostě co komentovat. Tudíž je zbytečný, aby to tu bylo, jestli mi rozumíš ;). Jak už bylo zmíněno, je to v pravidlech...

Takže to buď dej co nejdřív do pořádku, nebo ti to tu někdo (např. já) zrecykluje.

EDIT 3.11: Vyhazuju. Kdyby jsi si chtěl téma obnovit a doplnit, napiš mi.
Zkoukněte moji hudební galerii ;). Nebo vyzkoušej můj generátor akordů!
Řikejte mi prostě Blue...

Zamčeno