Arcade Players

Všechna zamknutá a neaktualizovaná hlavní témata (aby se nemíchala v aktuálních). Lze pouze pročítat.
Locked
krotkono
Posts: 178
Joined: August 10, 2012, 9:48 pm
Facebook: http://facebook.com/

Arcade Players

Post by krotkono »

nás tým jse jmenuje Arcade Players jsme hráči kteří rádi tvoří hry a dělají to zadarmo pro potěšení ostatních a pro to aby byly populárnější třeba po 10 hrách bude 11 hra za malí finanční obnos
Hledám spolehlivé lidi
Kdo hry vymýšlí-krotkono
grafik začátečník-krotkono
grafik-volné místo
hudba-volné místo
betatester(testování dema a ovládání)-volné místo
vylepšení menu-volné místo
požadujem po těch se k mému týmu přidají tak aby my poslali na e-mail smradostarok619@seznam.cz svůj e-mail a svůj facebook betatesterů může být samozřejmě víc jen musíte být v týmu a když chcete tým opustit tak napsat mě.pohužel nebudu mít plnou verzi gamemakeru tak to nebudou takové super hry jen kdyby někdo měl plnou verzi a chtěl by nám pomoct ten kdo by měl plnou verzi by třeba po roku práce dostal malí finanční obnos z mích kapesných nevim jestli složenkou nebo čim to pošlu ale určitě pošlu.a také potřebuju někoho kdo to umí s příšerama jako životy střely náboje atd.
D-Sheep
Posts: 768
Joined: September 7, 2011, 10:17 pm
Facebook: http://facebook.com/sheepdave
Location: Praha, CZE
Contact:

Re: Arcade Players

Post by D-Sheep »

Ještě než tohle zahučí do popelnice, chtěl bych ti trochu promluvit do duše.
Abys dostal vůbec nějakou pozornost, nebo dokonce odpověď, musíš se vyjadřovat na úrovni. Doporučuju se doučit mluvnici, konkrétně psaní i/y, interpunkci a členění textu. Co se týče slohu, takhle nevypadá žádný motivační ani náborový dopis. Nikoho tím nezaujmeš. Musíš nabídnout a vylíčit, čím je tvůj tým jedinečný a proč se rozhodnout právě pro něj.
Stejně bych řekl, že ten tým jsi ty sám doma a sedíš doma smutnej, protože ti hry nejdou kvůli málo znalostem a zkušenostem. Ten, kdo hry vymýšlí, si obvykle nechává říkat scénárista; hudba také není pracovní pozice a beta-testery určitě nepotřebuješ, píšeš to jen proto, že všechny "velké" týmy je mají. Vylepšení menu jako náplň práce? Tomu se musím zasmát.
Na serióznosti ti taky dost ubírá jméno e-mailové adresy - je vidět, že jsi malé dítě. V rámci zachování důstojnosti obou stran bys opravdu nikomu neměl nabízet část svého kapesného jako výplatu a oni by to neměli přijmout. To je přece úplně ponižující. Navíc na začátku píšeš, že rád děláš zadarmo.
Pokud od programátorů požaduješ, aby uměli "s příšerama jako životy střely náboje atd.", je to jako kdybys po šéfkuchaři chtěl schopnost uvařit čaj. Je to úplný základ a s tím se samozřejmě počítá.
Tak se prosím zamysli, jak se zlepšit, aby ses opravdu mohl proslavit, jak ty říkáš. Zatím u mě nemáš žádný respekt. Přeju hodně štěstí.
Nichar
Redaktor
Posts: 435
Joined: August 6, 2011, 1:51 pm
Facebook: http://www.facebook.com/nikolas.charalambidis
Location: Praha

Re: Arcade Players

Post by Nichar »

Je to sice smutné a přísné, ale D-Sheep má pravdu a tak to prostě je ;)
Můžeš si založit nové téma :)

Zamykám
The Scarecrow - 2. místo v prestižní soutěži, online highscore!
Symphony of good and evil: Finding the end - Soutěžní kousek (3. místo)
NWinAPI 0.2.gex | nMath.dll | nBeep.dll - Moje DLL a GEX
Vektorová galerie - Začátek mých vektorů
Locked