Moje první hra

Všechna zamknutá a neaktualizovaná hlavní témata (aby se nemíchala v aktuálních). Lze pouze pročítat.
Zamčeno
Boreček

Moje první hra

Příspěvek od Boreček » leden 2, 2013, 2:03 am

Ahojky já bych se vás chťěl zeptat jak se programujou ty hry? Ja ůplňě strašňě chci vitvořit nějákou ůplně super hru ale vůbec nevim kde začít. Z počítačema to celkem už hodně umym např. posledně sem napsal prográmek kterej votvýral mechanyku počítače. ale nevim jestly mi to bude ztačit na naprogramování nějaký tý hry dobrý. Jako pro začátek bych chťěl skusit jen něco malího třeba něco jako runescape nebo darkorbit nevýte tedi jak bych mněl začít? mocinki moc prosím o pomoc!

Ahojda david

Pokud si chces priste delat srandu, Rigele, tak si najdi jine forum. Za tento prispevek bylo udeleno prvni a posledni varovani. Adamer

D-Sheep
Facebook: http://facebook.com/sheepdave
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje první hra

Příspěvek od D-Sheep » leden 2, 2013, 9:13 am

Tvůj pravopis je nejhorší hromada sr*ček, co jsem tenhle rok viděl, třebaže je jen 2. ledna.
chťěl, ůplňě, strašňě, vitvořit, z počítačema, umym, votvýral, mechaniku, jestly, ztačit, skusit, malího, nevýte, tedi, mněl.
16 / 83 slov špatně. Jestli ti není 5 let, tak se jdi zahrabat, protože tobě nikdo nepomůže.

RuneScape ani DarkOrbit nejsou malý hry, vývoj trval roky. Jestli tvoje jedinná zkušenost s programováním je otvírání CD mechaniky, tak máš před sebou ještě hodně velkou cestu. Pro začátek ti bude stačit - tak jako každýmu začátěčníkovi - naučit se všechny zásady a prvky programovacího jazyka (GM používá něco jako C#) a potom si třeba sestavit nějakou skákačku se třemi levely.

Hodně štěstí a šťastný rok 2013 přeje D-Sheep.

Vojtěch
Facebook: http://facebook.com/

Re: Moje první hra

Příspěvek od Vojtěch » leden 2, 2013, 9:47 am

Borečku, co si budeme nalhávat, ty jsi téměř stoprocentně troll :D Nejsi reálný člověk a ani to tak nevypadá. Když už mystifikace, tak to alespoň zkus trochu šikovněji, aby to nebylo poznat :D
hmpfh.
(ten obrázek je Lauren Mayberry, kdyby to někoho zajímalo)

Zamčeno