Zalozky v Google Chrome

Tipy na programy, vzhledy OS, problémy s programy, ovladače a přeinstalace systémů, hry.
Odpovědět
bildo

Zalozky v Google Chrome

Příspěvek od bildo » červen 17, 2013, 9:11 pm

Jde nejak nastavit, aby zalozky v Chromu byli nejak tak jak v Opere.

Ja to v Chromu mam tak, ze musim uplne vpravo na obrazovce zmacknout hvezdicku, pak zase mysi najet na levy okraj, kde mi zalozky vybehli a az tam si vybirat. Prijde mi to hodne neprakticke.

V Opere je to super. Tam mysi najedu k levemu okraji, zmacknu mys, hned mi vyjedou zalozky a hned si vybiram. Je tu uplne super reseni. Ale zase mi tam jdou pomalu HTML5 hry, a Youtube tam taky hodne blbne. ... a dalsi veci. :/
Obrázek

Qipi
Facebook: http://www.facebook.com/?ref=h

Re: Zalozky v Google Chrome

Příspěvek od Qipi » červen 17, 2013, 10:51 pm

Používej Karty :)
Kontaktujte mě na skype qipik2005. Rád poradím s čímkoliv :).

bildo

Příspěvek od bildo » červen 17, 2013, 11:43 pm

mi to vice rozepis ! :))
Myslis ty "miniatury" ?
Ale zalozek mam mnohem vic, nez tech "ikonek"
Obrázek

ipq

Příspěvek od ipq » červen 18, 2013, 12:10 am

Neviem, či nová verzia Opery by už nemala trpieť tím, že je pomalá, nakoľko končí s Presto enginom a pôjde na Blank, podobne ako Google Chrome a sa tuším bude volať Opera Next a je na stiahnutie skúšobná verzia ale zas už systém záložiek nebude mať, všetko to dá do ikoniek.

Neviem či Google Chrome má nejaké pridávatelné tlačidlá ale na záložky určite nie. Ak existuje nejaký doplnok na to, tak by to išlo a inak robíš si aspoň adresáre v záložkách?

bildo

Příspěvek od bildo » červen 18, 2013, 8:04 am

jasne ze robim. ;) Skratka, ide mi o to, ze mi to vyhovuje tak,ako to ma opera ! Ja na nu nedam skoro dopustit, ale v poslednej dobe fakt nestiha. Zle prehravanie youtube videi, aj ked to prehravanie prepnem spatky na Flash, z povodneho HTML. Pomaly v nej idu "hry" v Constructu 2. A dalsie veci. ...
Ale tie zalozky ma prave podla mna vymyslene super !
Krasne zajdem mysou vlavo (to je jedno "v akej vyske") cvak mysou, a vysunie sa mi zalozkove okno !!!

Skusam prejst na Chrome,ale tam mi vadi, ako to ma riesene. Chcel by som chrome, ale zalozky ako v Opere ;) Ale zase tam HTML5 ide v pohode a rychlo !
Obrázek

ipq

Příspěvek od ipq » červen 18, 2013, 3:10 pm

Youtube videa tak či tak sa blbo prehrávajú kdekoľvek.

Odpovědět