neuveritelne lagujuci notebook a problem s ram

Notebooky, grafické karty, overclocking (přetaktování), PC tuning, multimedia.
Odpovědět
richardos24

neuveritelne lagujuci notebook a problem s ram

Příspěvek od richardos24 » leden 25, 2014, 10:21 pm

zdravim, mam obrovsky problem s notebookom...
procesor: intel atom cpu 330 1.6 ghz
windows 7, 32bit OS

pred par dnami som uplne klasicky zapol notebook (Asus Eee PC) ktory nemal ziadne problemy, no urobil som jednu somarinu (ci?) a to, ze sluchatka som zapojil do notebooku este pri prihlasovani... okamzite sa zobrazila modra obrazovka, potom pocitac cely lagol tak som ho musel natvrdo vypnut a ked som ho zase spustil a prihlasil sa, tak to cele zacalo...

pocitac ma neuveritelne problemy s primitivnym spustenim programu alebo internetu, vypinanie a zapinanie zvuku cez klavesove skratky trva neuveritelne dlho (cca 20s jeden klik)... rychlost netu je uplne v poriadku (preto bez problemov a lagovani mozem pisat tento text) ale rychlost pc nie...

kedze predtym som mal pc v poriadku, no davnejsie sa mi takato vec stala, tak som checkol ramku a prisiel som na to, ze z 2GB je pouzitelnych iba 776MB... takuto vec som uz zazil takze som dal diagnostikovat problemy s pamatou a dal resetnut pc a nasledne checknut cely notebook, no ziadnu chybu nevyhladalo

sam si nemyslim, ze by to mohol byt virus alebo nejaky nadmerne lagujuci program, pretoze den predtym nic take nerobilo a nic som do notebooku neinstaloval

Ap0
Redaktor
Facebook: http://facebook.com/
Kontaktovat uživatele:

Re: neuveritelne lagujuci notebook a problem s ram

Příspěvek od Ap0 » leden 25, 2014, 10:54 pm

Na tvojom mieste by som najprv skúsil obnovu počítača na posledný funkčný bod. Ak by to nepomohlo,
skús šikovné utilitky ako Ccleaner alebo RAM Saver. Ak by to nepomohlo, skús vyhľadať najnovšie drivery pomocou DriverFinder (ten treba zohnať inak...).
Ozvi sa potom ako to dopadlo...

richardos24

Re: neuveritelne lagujuci notebook a problem s ram

Příspěvek od richardos24 » leden 26, 2014, 11:09 am

Diky moc :) obnova zabrala :)

Odpovědět