Pomoc s výběrem mobilu

Notebooky, grafické karty, overclocking (přetaktování), PC tuning, multimedia.
Satik64
Facebook: http://facebook.com/
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s výběrem mobilu

Příspěvek od Satik64 » srpen 22, 2012, 11:39 am

schoolfucker píše:tak mi to vysvetli to me zajma jak si to myslel... ze 200mhz je dneska spicka....
Já bych taky prosil vysvětlení.
JanHonJan píše:Android je naprosto šílenej systém, už jenom jeho nastartování trvá 4 minuty
A tos vzal kde? :-o Protože mně se spouští nejvýš do 10s. Navíc s ním opravdu nemám jediný problém se stabilitou.
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Paturata

Příspěvek od Paturata » srpen 22, 2012, 11:44 am

Ten příspěvek byl zcela a naplno myšlen ironicky, myslel jsem, že to lze celkem jednoduše rozeznat; už proto, že jsem dokonce dvakrát použil schoolfuckerův vynikající argument „mám to ověřený v praxi”.

Satik64
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Satik64 » srpen 22, 2012, 11:46 am

U tvých názorů člověk ani neví, co je myšleno vážně.
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Paturata

Příspěvek od Paturata » srpen 22, 2012, 12:05 pm

Toho jsem si plně vědom (a to je myšleno vážně).

Nicméně, toto již nebudeme raději rozebírat a vrátíme se k mobilním telefonům. Pokud uvažuješ o Galaxy SII a vyhovuje ti i po stránce cenové, tak myslím, že kromě té poměrně zbytečné grafické nádstavby od Samsungu (to je ale věc názoru) nemůžeš udělat chybu. Napadl mě ještě HTC Evo 3D - myslím, že tvé požadavky splňuje a já bych určitě raději koupil jej, než SII, ale tak já Samsung moc rád nemám.

schoolfucker
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od schoolfucker » srpen 22, 2012, 12:42 pm

tak mozna kdyby si psal tak aby lidi chapali co myslis vazne a co ne tak by tve posty mely neakou hodnotu... mimochodem proc bych nemohl napsat ze to mam overeny v praxi kdyz to tak je?

harakiwi

Příspěvek od harakiwi » srpen 24, 2012, 7:13 pm

Ahoj. Aktuálně nejsem doma, takže jsem si tady dlouho nemohl nic přečíst a teď jsem tak učinil skrze mobil.
Diskuze se rozběhla a já bych měl pár poznámek.
Takže 1.: někdo se ptal, jestli s ním mám v plánu točit filmy. Ne, to opravdu ne :) (ikdyž o koupi kamery jsem taky uvažoval). Takže to natáčení ve FullHD je spíš jenom bonus.
2. Pro Android už jsem rozhodnutý takřka na 100% a nevím, co by se muselo stát, abych si to nechal vymluvit.
3. Grafická nástavba od Samsungu by se u mě zřejmě moc dlouho neohřála, protože bych přešel na CyanogenMod. (a ano, o ztrátě záruky vím)
4. O Evo 3D jsem slyšel a měl jsem i možnost okusit jeho 3D funkce a myslím, že je klidně oželím. Totiž mám pocit, že na třetí dimenzi u něj padla velká část finančních nákladů a že by tedy mohl být ochuzen o funkce, které v této cenovo relaci nabízejí ne3D telefony.
5. Na "cool" hry mám PC, na mobilu jsem nikdy moc nehrál. Ale to možná i proto, že moje stařičká Nokia na to prostě hardwarově neměla a co jsem slyšel, tyhle nové stroje už zvládnou dost náročné hry, což bych asi také využíval.
Inteligent ovládá chaos!

xM4tHeWx
Facebook: http://mdmproduction.eu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xM4tHeWx » srpen 3, 2013, 7:01 pm

Zrovna dneska som mal tu možnosť vyskúšať FullHD pod vodou. Takže ak chceš niečo na FullHD tak sa na mobil vykašli a kúp si vodotesnú kameru alebo foták. A mobil si už len dokúp nejaký lacný s androidom :D

Odpovědět