Situácia na Ukrajine

Zábava, zájmy - co se jinam nehodí, patří sem.
Odpovědět
Cpt.Luke
Facebook: https://www.facebook.com/cptluke
Kontaktovat uživatele:

Situácia na Ukrajine

Příspěvek od Cpt.Luke » srpen 28, 2014, 12:21 pm

Zdravím fórum.
Ako tak brúzdam po nete, tak čoraz častejšie narážam na správy o Ukrajine, kde zúri akási "občianska" vojna.
Sám neviem čo si mám o tom všetkom myslieť, neverím ani v Rusko a ani v USA, podľa mňa by to proste všetko malo skončiť ... :|
Môžem vedieť vaše názory na tieto udalosti??
Môj web!

VCH BIATCH
old name - Luko8525

Satik64
Facebook: http://facebook.com/
Kontaktovat uživatele:

Re: Situácia na Ukrajine

Příspěvek od Satik64 » srpen 28, 2014, 1:33 pm

Je to těžké určit, člověk si může jenom odvozovat od různě podaných informací. Mně se strašně nelíbí, že tato situace rozděluje i uživatele na internetu, kteří se podělí o svůj názor a druhou skupinou jsou napadáni. Vždyť v tuto chvíli se může mýlit každý a člověk si nemůže být jistý, jestli se jedna verze netváří jako pravdivá, protože ji tak člověk vidět chce. Pochybovat se musí pořád.

Souhlasím, že je naprosto nejdůležitější ukončit to, ale nejsem si jistý, jestli to je možné bez následného ohrožení zbytku světa. Často, když světu hrozí nějaké nebezpečí ať už od lidí, nebo něčeho odjinud, se v příbězích najde pár lidí, kteří se na pozadí obětují pro mír a které nikdo nezná, přál bych si, aby se nějaký hrdina-agent našel i dnes a ty magory, kteří rozhodují o naší budoucnosti včas zlikvidoval nebo jiným způsobem vyřadil :D

Jinak mám spíš ten protiamerický názor. Rusko podle mě dělá, co musí a nechce nechat umírat své sousedy. Kromě toho se americká vláda s*re téměř do všeho, naproti tomu jsem si moc nevšiml, že by současné Rusko nějak stálo o přílišné zasahování do Evropy. Ale kdo ví, jak to ještě dopadne.
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Goblin

Re: Situácia na Ukrajine

Příspěvek od Goblin » srpen 29, 2014, 12:50 pm

Tak to já mám spíš proamerický názor (do té míry, že nejsem fanda spikleneckých teorií a protiamerických hejtů, už proto, že jich je plný internet), protože Rusko se sice taky "sere do všeho", ale nikdy ne otevřeně a výsledky jsou většinou katastrofální pro všechny zúčastněné (např. Putinův Syrský mír, při němž lidi umírají ještě dnes). Aféra "ruských turistů" na východě UA je úplně ukázková... Kdyby byli oficiálně obsadili půlku Ukrajiny s tím, že tak chtějí zajistit bezpečnost regionu, bylo by to jiné v tom, že by to bylo alespoň otevřené. Takto se zdá, že jim jde hlavně o udržení nestability tak dlouho, dokud jim svět nebude líbat ruce za to, že si celou Ukrajinu vezmou pod křídla.

Hlavně se USA do Ukrajiny vůbec nehnaly. Dohodu o spolupráci s ní chtěla uzavřít EU, což představitelé RF okamžitě označili za Americkou agresi do "sféry ruských zájmů". (do níž jsme měli, a možná stále máme (!) tu "čest" patřit. Četl jsem, že podle současných ruských učebnic dějepisu, nás v osmašedesátém obsadilo Německo a oni nás museli chtě nechtě zase osvobodit.)
"Understanding is not required. Only obedience."

Odpovědět