Odseknutí

Zvukové efekty, soundtracky, diskuze o hudbě...
Post Reply
Sidarou

Odseknutí

Post by Sidarou »

Ahoj, mám takový problém. Našel jsem zvuk, který se perfektně hodí k jedné schopnosti v mojí hře. Problém zpočívá v tom, že samotný zvuk se přehraje zlomek vteřiny po spuštění nahrávky. Takže stisknu tlačítko a zvuk se zpozdí. Nemohl by někdo pls v nějakém zvukovém editoru odseknout tu neozvučenou část? (cca 0,3 sekundy, ale bylo by lepší, kdyby to udělal někdo, kdo to vidí v takovém tom grafu).
Zvuk mám ve WAV i MP3, ale ani jedno z toho VCH nepřijme, takže pokud je někdo ochotný to udělat - a hlavně to umí - , tak napište svůj mejl a formát, který chcete a já vám ten zvuk pošlu. Díky moc.
Je vědecky prokázáno, že alespoň v 8% komentářů skutečně vím, o čem mluvím!!!
ipq

Re: Odseknutí

Post by ipq »

Stačí keď si stiahneš Audacity a hotovo, tam potom môžeš tú neozvučenú časť dať preč. audacity je zadarmo upravovatelný program na zvuky a pesničky vo formáte MP3 a OGG.
Sidarou

Post by Sidarou »

Zkusím, zítra případně napíšu. Díky.

Funguje to dobře, sice jsem ještě nedošel na jednu věc, ale to zvládnu sám, díky moc :)
Je vědecky prokázáno, že alespoň v 8% komentářů skutečně vím, o čem mluvím!!!
wilz
Facebook: http://facebook.com/

Post by wilz »

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Post Reply