Bitmapové kresby a malby

Photoshop, vektory atd.
Mikos

Re: Bitmapové kresby a malby

Post by Mikos »

Mistann: Dík za rady :lover:

Vypli u nás elektrinu a tak som si spravil chvíľku bez net-u a otravovania a niečo som si spravil. Je to taká rychlovečka :D

Image
Mystann

Post by Mystann »

Mikos: Dobry oci : D
--
Jinak ja jsem pred nekolika dny dokoncila dalsi obrazek, ktery ale..no, troufam si tvrdit, ze tady neoceni nikdo :D. Jedna se totiz o fanservice pro zasvecene.
Technicky to neni nic moc, vychazi to z velmi jednoducheho skece, takze mi tam nesedi...vsechno. Pozy, anatomie etc. A pak taky pozadi smrdi, jak z cinske pohlednice, ale ja normalni nakreslit neumim :'D

http://mystanne.deviantart.com/art/APH- ... -255837368
(upoornuju, ze se nejedna o yaoi/shonen-ai, jsou to bratri)

Priste uz to snad bude neco normalniho :D.
Taky jsem si minuly tyden delala jedno meme, dost prace s tim bylo, tak si rikam, proc to sem nedat :D
http://mystanne.deviantart.com/art/Styl ... -255898593
Image
Image
Image
Mikos

Post by Mikos »

Pekné, ale na tom prvom sa mi nepáčia farby nvm prečo a ešte u toho blonďaka prsty na nohe (ľavá). A to druhe tam nieje čo vytknúť z môjho pohľadu.

Mg, ty máš také pekné práce :D
Mikefiser

Post by Mikefiser »

Tak jsem si hrál, tak jsem se nudil a udělal jsem si v PSku piráta, kterýho jsme dělal původně PxA.
Líbí se mi teda daleko víc teď než předtím :)
Pirate-PS.png
Určitě mu ještě dokreslím tělíčko... někdy.. :D
Druidův horoskop:
Panna
Ty jsi ten logický typ, co nesnáší nepořádek. Tvoje malicherné hovnožroutství vyvádí z rovnováhy tvé přátele a kolegy. Jsi chladný, nemáš city, při souloži často usínáš. Z Panen se stávají dobří politici a pasáci.
Mikos

Post by Mikos »

Nieje to zle ;) má to taký detský nádych :)
Mikefiser

Post by Mikefiser »

Mikos: Díky :)
Mystann: Být tebou, tak bych ještě dodělal tu trávu....
Takhle to vypadá, že leží na zeleným koberci a né na trávníku, protože ta tráva je prostě plochá, měla by aspoň trochu vyčnívat... S tím bych si ještě pohrál, jinak zbytek krásný jako vždy ;)
Druidův horoskop:
Panna
Ty jsi ten logický typ, co nesnáší nepořádek. Tvoje malicherné hovnožroutství vyvádí z rovnováhy tvé přátele a kolegy. Jsi chladný, nemáš city, při souloži často usínáš. Z Panen se stávají dobří politici a pasáci.
Mystann

Post by Mystann »

Mikefiser wrote:Mikos: Díky :)
Mystann: Být tebou, tak bych ještě dodělal tu trávu....
Takhle to vypadá, že leží na zeleným koberci a né na trávníku, protože ta tráva je prostě plochá, měla by aspoň trochu vyčnívat... S tím bych si ještě pohrál, jinak zbytek krásný jako vždy ;)
GASP, kez by to slo :D. Ocividne si neumis predstavit, co s tim je prace.
Uz takhle v tom stavu jak to je mi to zabralo tak prinejmensim hodinu a pul... :D
Image
Image
Image
Mystann

Post by Mystann »

Nejnovější kresba, můj OC Fieber.
Plný náhled: http://mystanne.deviantart.com/art/Your ... -257861973

Image
Image
Image
Image
Mikefiser

Post by Mikefiser »

Hezký, akorát má podle mně moc tlustý krk, tak ten bych mu zůžil a trošku bych mu rozšířil hlavu, aspoň dole u brady. Jo a ještě bych možná to pozadí udělal do stejného stylu, ikdyž víme, jak tady rozhlašuješ, že pozadí kreslit neumíš...
Jinak moc hezký :)
Druidův horoskop:
Panna
Bedikk
Facebook: http://www.facebook.com/bedikk

Post by Bedikk »

Mikefiser: Parádní práce, něco takového bych od tebe nečekal :) Jsem zvědav na finální verzi, protože zatím máš našlápnuto skvěle.
Mystann

Post by Mystann »

Mikefiser wrote:Hezký, akorát má podle mně moc tlustý krk, tak ten bych mu zůžil a trošku bych mu rozšířil hlavu, aspoň dole u brady. Jo a ještě bych možná to pozadí udělal do stejného stylu, ikdyž víme, jak tady rozhlašuješ, že pozadí kreslit neumíš...
Jinak moc hezký :)
Souhlasím, hele, až na to, s tím pozadím :D. Kdybys ho udělal ve stejně barvě, nevynikla by postava, což je CHYBA.
Image
Image
Image
Mikefiser

Post by Mikefiser »

Bedikk: Díky moc :)
Mystann: Nemyslím stejnou barvu, ale podobným stylem jako máš tu postavu.
Druidův horoskop:
Panna
Mystann

Post by Mystann »

Mikefiser wrote:Bedikk: Díky moc :)
Mystann: Nemyslím stejnou barvu, ale podobným stylem jako máš tu postavu.
Uveď příklad, chytráku :D.
Ten vzorek se k Fieberovi nejlíp hodí (a ne, nevymluvíš mi, že znáš moje oc líp, než já), ale řekni, CO NAVRHUJEŠ TY?
Jak jako "stejným stylem, jako máš postavu". Co je ten "styl" zač, co tím "stylem" myslíš? Jak vypadá, co bys tam dal ty? *confused*
Image
Image
Image
Mikefiser

Post by Mikefiser »

Já jsem neměl moc čas se rozepisovat :D Tak to udělám teď :D No, myslím třeba jiný vzorek nebo stejný vzorek, ale aby byl jako ta postava- hezky rovně ohraničenej a ručně nakreslenej, takhle to vypadá, jako kdyby byl z nějaké fotky nebo tak.. Je to jenom můj osobní názor, možná se na to díváte vy jinak :D
Druidův horoskop:
Panna
Likandro
Sympaťák fóra

Post by Likandro »

Mystann: Myslím, že chtěl hlavně říct, že pozadí je v podstatě na první podívání nějaká fotografie a před ní stojí člobrda. Barva je více méně v pohodě, zaměřil bych se hlavně na to, aby z toho pozadí ta postava vylezla, protože se tam buď ztrácí, a nebo se s tím tříská. Takže ubrat detaily na pozadí? Udělat ho trochu nezřetelné?

Mikefiser: Pirát prima, ale nebál bych se přidat trochu víc kontrastních barev nebo jak to říct. Zkrátka zařídit, aby z toho vylezl například nos, vousy a aby to celkově dostalo trochu pevnější tvary a maličko víc "hloubky". Ale pěkné to máš. :) ... I když mě stejně přijde škoda, že na pixelartovou úpravu jsi se vyprdnul.
Mikefiser

Post by Mikefiser »

Likandro: Díky, s barvami si určitě ještě trochu pohraju, chci ho dodělat kompletně, takže na tom ještě budu pracovat :)
Na PxA formu jsem se vůbec nevyprdnul, možná totiž použiju tohohle piráta jako hlavního hrdinu do jednoho nového projektu :)
Druidův horoskop:
Panna
Mystann

Post by Mystann »

Kevin, muj OC.
Paint tool SAI, Wacom Intuos4 S tablet, 6-7 hod.

http://mystanne.deviantart.com/art/Just ... -260533111
Image
Image
Image
Image
Danny
Facebook: http://facebook.com/DannyKalo

Post by Danny »

Flag ship concept

Dělal jsem na tom asi 2 hodiny.

http://imageshack.us/photo/my-images/71 ... gship.png/
I'am Mass Effect fan.
Twitter
Moje hry:
Image
sheppard

Post by sheppard »

Trochu nám umřel topic :))
Ale přispěji...první akt. Kresleno tabletem.

Image
Druid
Redaktor

Post by Druid »

Cecek v dece. Milé
Image
Post Reply