[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 580: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 636: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Velkej Chytrák - Magazín - Fórum - Komunita • Návrh loga.
Stránka 1 z 1

Návrh loga.

Napsal: srpen 25, 2014, 9:10 pm
od Koneczech
Zdravím všechny chytráky. Kdysi jsem zde na fóru fungoval a prožil tady pár svých mladých let. Abych řekl pravdu relativně (někdy až zbytečně) často na fórum vzpomínám. (Jména která si pamatuju např. Banane4joy, Likandro samozřejmě celý Fiolasoft, Firen, Bedikk, Pepiczech a později se přidal například Brejlounek s jeho zajímavými pokusy s křivkami a matematikou všeobecně která mi v té době vůbec nic neříkala :D )

Abych přešel k tématu. Chtěl bych využít potenciálu místních grafiků, ať už začínajících nebo jiných. Záleží pouze na vaší ochotě. Vím že lidi kteří fungovali tady na fóru bavila ta oblast ve které se pohybovali a proto se tady taky shlukovali.

Chtěl bych vás požádat o návrh loga pro člověka který dělá interiérový design, protože původní návrh loga není úplně ideální a hledáme něco lepšího.

Klientem je Josef Konečný - interier design
Zabývá interiérovým designem jak pro jednotlivce tak i pro firmy a větší zakázky.

Původní logo
logold.jpg

Jestli se do toho nakonec někdo pustíte, budu rád a loga beru skoro v jakémkoliv formátu, nejlépe vector v PS, ale kdyžtak si to dokážu převést už i sám :)

Nenabízím nic za oplátku, jelikož nevím vůbec co by jste si představovali. Takže je to jen o vaší dobrovolnosti. Když se nikdo nepřihlásí, nevadí, zkusil sem to :) Předem díky za každý příspěvek. :)

Re: Návrh loga.

Napsal: září 2, 2014, 2:55 pm
od Raiper34
Co taketo nieco?
Obrázek

Re: Návrh loga.

Napsal: září 2, 2014, 7:39 pm
od D-Sheep
Minimalistický pokus mé technicky orientované mysli:

Obrázek

Re: Návrh loga.

Napsal: září 5, 2014, 8:46 pm
od Firejs
Dsheep to má vážně hezký... Dovedu si to představit aplikované na webu, vizitkách i nejrůznějších firemních lejstrech. ;)

Re: Návrh loga.

Napsal: září 6, 2014, 2:17 pm
od Koneczech
Popravdě ani sem už nečekal že se někdo ozve. Každopádně díky za oba návrhy.

To Raiper34:
Díky moc za návrh. Líbí se mi jak si si s tím pohrál, bohužel hledám spíše něco jednoduššího. Jak říkal Fire.js. Jednoduchoé logo kterému stačí dvě barvy a mohl si ho tisknout kamkoliv. Každopádně ještě jednou díky za ochotu :)

To D-Sheep:
Logo se mi líbí je jednoduché a vážně by se dalo hodit kamkoliv a použít. Co bych vytknul je to že písmo je sice originální ale asi až zbytečně expresivní. Hodilo by se mi spíše něco decentnějšího. Každopádně i tobě velký dík za ochotu. :)

Re: Návrh loga.

Napsal: říjen 1, 2014, 4:30 pm
od PepiCzech
Zkusil jsem Raiperovo logo trochu zjednodušit, vyčistit (s lampou super nápad).

Chtělo by to ještě chvilku ladit, ale víc si teď nemůžu časově dovolit...

Kdyby o to byl nějakým nedopatřením zájem, tak mám k dispozici ve křivkách.