Hledám level designera a 2D grafika

Prezentujte svůj tým a najděte nové členy. Nebo se jako jednotlivec k některému týmu přidejte.
Post Reply
Jurkodak_cz
Posts: 44
Joined: November 26, 2014, 5:44 pm
Facebook: http://facebook.com/

Hledám level designera a 2D grafika

Post by Jurkodak_cz »

Zdravím vás, pokud jste měli tu smůlu a hráli jste tu slušně řečeno blbost, kterou jsem vytvořil na svém počítači minulé léto (jmenuje se Válečný šok: Jak Vídeň dobyla svět), tak víte, že PC grafika a level-design není moje silná stránka, takže hledám překvapivě grafika a level-designéra. Jen tak mimochodem jsem dal hru na Gamejolt a i přes to, že si ji nikdo nestáhl má už jedno hodnocení "terrible".
V době, kdy jsem si myslel, že je hra celkem dobrá (to si už nemyslím, je to sr*čka) jsem ji poslal chudákovi Pavlovi Dobrovskému z časopisu Level, jestli by mi jako profesionál něco neporadil, krom zlepšení grafiky, zrychlení tempa hry a přidání nějakých bonusů mi ještě řekl, že pokud by to byla hra na android, tak by mohla být i celkem dobrá. Takže teď si šetřím na koupení přídavku do GM:S (šetřím, protože mi je 15 a nikdo krom fast-foodů nenabízí dobrou brigádu pro mladší 18 let) a snažím se hru alespoň trochu zlepšit (zatím jsem trochu upravil level-design a přeložil hru do angličtiny), každopádně plánuji upravit grafiku, o hodně víc level-design a místo příběhového textu tam dát krátká hraná videa.
Takže, pokud se mezi vámi nalezne někdo, kdo byl schopný tenhle příšerný text dočíst do konce, vyzná se buďto v 2D grafice, nebo level-designu a má zájem mi pomoct (možná bude i nějaká odměna, páč budu mít tu drzost a za hru budu chtít na google play 1 éčko), tak ať mi napíše na mail jurkodak@gmail.com .
User avatar
Cpt.Luke
Posts: 600
Joined: August 10, 2011, 7:34 pm
Facebook: https://www.facebook.com/cptluke
Location: Martin
Contact:

Re: Hledám level designera a 2D grafika

Post by Cpt.Luke »

Vieš o tom že na GOOGLE PLAY budeš musieť zaplatiť poplatok, aby si mohol uverejňovať aplikácie? (+ musíš odvádzať daň) :)
Inak si myslím, že jednoduchú grafiku a design by si zvládol aj sám, keby si sa pokukal po nejakých tutoriáloch na nete :)
Môj web!

VCH BIATCH
old name - Luko8525
Post Reply