Hledám zkušeného programátora/tým jako grafik

Prezentujte svůj tým a najděte nové členy. Nebo se jako jednotlivec k některému týmu přidejte.
Odpovědět
Mikefiser
Kontaktovat uživatele:

Hledám zkušeného programátora/tým jako grafik

Příspěvek od Mikefiser » duben 12, 2014, 9:09 pm

Ahoj lidi,
Už nějakou dobu jsem tu nebyl a celkově jsem se v poslední době o vývoj her na české nezávyslé scéně zajímal jen okrajově, nicméně jsem se po několika letech rozhodl znovu se angažovat v tomto směru. Především k získání zkušeností a obratnosti s animačními programy.
Nabízím své služby jako grafik a animátor, scénárista, režisér, game designer a concept-artist.
Neřekl bych, že jsem kdejak zkušený a kvalitní, ale už jsem pracoval na několika projektech a mám pojem o týmové práci, nemám přehnané vize apod.
Pracuji především se škálovatelnou vektorovou grafikou, nebráním se pixelartu. Pracoval jsem/pracuji v programech Inkscape, Game Maker, Photoshop, Blender, snažím se a rád bych se naučil pracovat s Flashem a Illustratorem(cs5).
Představuji si společníky s podobnými zkušenostmi a přístupem, očekávám vývoj od píky, ale nevadilo by mi přidat se ani do rozpracovaného projektu, pokud je zbytek týmu schopný uznat moji vizi a tvůrčí postup. Vzhledem k tomu, že studuji, tak jsem dost časově vytížený a tak bych raději poklidnější přístup- žádné nesmyslné dedlajny a tak.
Doufám, že se někdo najde :) Přidávám odkaz na můj deviantart, kde můžete najít několik mých prací, avšak je to jen zlomek mé práce - http://www.mikefiser.deviantart.com
Těším se na spolupráci :)
Druidův horoskop:
Panna
Ty jsi ten logický typ, co nesnáší nepořádek. Tvoje malicherné hovnožroutství vyvádí z rovnováhy tvé přátele a kolegy. Jsi chladný, nemáš city, při souloži často usínáš. Z Panen se stávají dobří politici a pasáci.

sheppard

Re: Hledám zkušeného programátora/tým jako grafik

Příspěvek od sheppard » duben 13, 2014, 12:05 pm

Nepracujte s ním. Vážně. Radím vám dobře. Skončíte u debaty "Koho z Harryho Pottera bych ****l. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mikefiser
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikefiser » duben 13, 2014, 12:38 pm

Shepparda neposlouchejte, nepracujte s ním a hlavně mu neukazujte obrázky Bonnie Wright.
S Sheppardem máme zasebou velmi rozsáhlou developerskou historii a už s ním nikdy nechci pracovat! :D
Druidův horoskop:
Panna
Ty jsi ten logický typ, co nesnáší nepořádek. Tvoje malicherné hovnožroutství vyvádí z rovnováhy tvé přátele a kolegy. Jsi chladný, nemáš city, při souloži často usínáš. Z Panen se stávají dobří politici a pasáci.

sheppard

Příspěvek od sheppard » duben 13, 2014, 12:48 pm

Protože hovno uděláme :D Ale musíš uznat, že sranda byla :D

Druid
Redaktor

Příspěvek od Druid » duben 13, 2014, 11:38 pm

Zrovna jsem si říkal že teď, po dodělání Hachibitsua

//REKLAMA
http://gamejolt.com/games/platformer/ul ... tsu/24924/
//REKLAMA

Mě nějak přestalo bavit dělat jen pixelovatý věci :D Taky bych rád jednou něco dělal ve více lidech. Problém ovšem je, že nemám aktuálně nápad. Ale strašně rád bych s tebou zkusil udělat něco tak zvráceného, že siamská dvojčata incestního páru dědeček - vnučka. proti tomu bude standard v mezilidských vztazích.

Pokud máš podobný chutě dělat zvrácený věci, mohli by jsme si padnout do noty.
Ps. Pár holek z HP bych taky ... ty víš.
Obrázek

Mikefiser
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikefiser » duben 14, 2014, 7:17 am

Už mi napsali 2 lidi a neměl jsem to srdce je odmítnout, ale mám docela dobrej koncept, který by se ti možná mohl líbit. Určitě se ti bude líbit! Sheppardovi se nelíbil, ale tobě bude! Zkusím něco zpracovat a poslat ti to v SZ :)
Druidův horoskop:
Panna

Druid
Redaktor

Příspěvek od Druid » duben 14, 2014, 3:42 pm

Ok, budu se těšit :)
Obrázek

sheppard

Příspěvek od sheppard » duben 14, 2014, 4:08 pm

Hej, hej, HEJ!

1) Nečetl jsem ho, je to moc dlouhé :D
2) Chtěl jsem ho znatelně vylepšit a ty si mi sebral práva :D :(