3D grafik pro FPS hru

Prezentujte svůj tým a najděte nové členy. Nebo se jako jednotlivec k některému týmu přidejte.
Odpovědět
Šuny
Facebook: http://facebook.com/suninho

3D grafik pro FPS hru

Příspěvek od Šuny » prosinec 14, 2017, 8:17 pm

Ahojte lidi,
pracuji na 3D hře, nikoli v GM, ale v Unity. Jedná se o First person střílečku z nedaleké budoucnosti, pro představu něco jako Quake4. Hledám grafika, který by byl schopný udělat 3d modely zbraní, nepřátele, no v podstatě celou grafickou stránku hry. Koncepty jednotlivých zbraní, jejich popis apod. by měl k dispozici, samozřejmě nějakou volnou ruku bych v tom nechal. Nemělo by to být nic složitého, vyloženě :) 5 zbraní, cca desítka nepřátel a pak prostředí(5 levelů), kde by se dělali jednotlivé 3d modely a složil by se z nich level, pravděpodobně... Ale dost by se toho opakovalo, takže by toho nemuselo být tolik.

Zjistil jsem, že než sám budu schopnej udělat použitelnej model, tak asi zemřu :D pokus zde:
Untitled-2.jpg
Co se týče animací, ty pokud to nebude jinak, obstarám až v Unity, ale pokud by grafik zvládl i nějaké animace tím lepe...

Hra, pokud se zadaří, by mohla být za mrzkej peníz i k prodeji (moje představa), třeba na steamu a pokud by tak bylo, rozhodně by následovala odměna snad v řádech stovek(či tisíců :D ). Ale i pokud by se nakonec neprodávala nebo nedej bože by hra nebyla dodělána, autora bych odměnil nějakýmy penězi i přesto. Takže rozhodně by to nebylo zadarmo! Nicméně nečekejte miliony.

Pro hru mám základní představu, i příběh, nějaké náčtrky a koncepty, není to finální, takže jsem ochoten i naslouchat případným návrhům na změny. Prvopočáteční engine hry je taky hotov, systém zbraní, pohyb hráče...

Jak už jsem řekl, malou inspiraci si beru ze hry Quake4, kdy to není úplně oldschoolová střílečka, ale ani ten moderní balast, graficky bych se ji rád přiblížil a snad i tedy programově...

Bližší info pro případné zajemce dodám.

Odpovědět