Nový tým i pro začátečníky

Prezentujte svůj tým a najděte nové členy. Nebo se jako jednotlivec k některému týmu přidejte.
Odpovědět
antiku

Nový tým i pro začátečníky

Příspěvek od antiku » březen 31, 2017, 9:37 pm

Zdravím všechny. Na game maker jsem nikdy nezapomněl, a protože jsem ještě nic nevytvořil a vše by se dalo hodit do koše, pořád mám chuť se posouvat dál a rád bych vydal nějakou hru. Proto bych chtěl založit tým, který bude tvořit ve volném čase hry, i když to není nic jednoduchého.
Pokud chcete do týmu tak se mi ozvěte nejlépe tady a třeba přidejte i jiný kontakt.

S tvorbou můžeme začít okamžitě, podle toho jak se komu bude chtít. "Naplno" by jsme začali až od června. Každý by měl projektu věnovat aspoň polovinu pracovní doby týdně (4 hodiny) a nebo splnit určitý úkoly. Jednou za 2 týdny se jakkoliv ozvat, to by jsme se domluvili a jednou za měsíc napsat co všechno jsme za měsíc udělali apod. Toto píšu, aby jsme tým udrželi pohromadě a věděli co kdo dělá, jak moc a jestli stále spolupracuje.

Co budeme tvořit? Mám rozdělané nějaké projekty. Tady je vypisovat nebudu, ale kdo se ozve, tak se domluvíme na čem budeme pracovat a každý bude moct dát návrh, co budeme tvořit. Můžeme mít rozdělaný jeden větší projekt, jeden projekt, který nahradí větší až ho dokončíme a jeden menší, aby jsme nemuseli pracovat pořád na tom stejným. Myslím si totiž, že pracovat pořád na jednom projektu, může být otravné a pak ti co to moc nebaví tak utečou od týmu a ten se rozpadne. Takto budeme mít víc práce, ale nebudeme pracovat víc a občas bude možnost zapracovat opravdu na tom, na čem chceme. Každý bude moct tedy nějaký návrh přednést a pokud ho dostatečně rozpracujeme, můžeme ho vytvořit nebo zařadit jako další.

Hledám kohokoliv, kdo se chce zlepšovat, být lepší a lepší a třeba vytvoříme opravdu hru, která bude stát i nějaké to euro.

Na začátku budeme potřebovat získat nějakou pozornost menším projektem, aby si nás hráči všimli, protože co jsem koukal tak je spousta indie vývojářů.

Požadavky:
Gmail, z důvodu tým managementu.
Anglický jazyk z profesních důvodů.
Game Maker Studio 2 (nemusíte mít zakoupeno, já momentálně také nemám, ale chystám se, má to nějaké omezení, ale zatím v něm zvládám to co chci)
Freeware programy

Hledá se:
!Grafik, pixel art!
!Game designer!
Někdo na psaní příběhu
Pomocný programátor

Sajmon
Facebook: http://facebook.com/

Re: Nový tým i pro začátečníky

Příspěvek od Sajmon » srpen 10, 2017, 2:06 pm

Zdravím pokud by to bylo možné rád bych se ucházel o místo Grafika (pixelart)
Napiš mi prosím na G-mail: sajmonfeast@gmail.com nebo ještě lépe na Discord : Sajmon#4009 Děkuji ! :)

Odpovědět