[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 580: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 636: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Velkej Chytrák - Magazín - Fórum - Komunita • Hra podobná Papers please - "pašerák"
Stránka 1 z 1

Hra podobná Papers please - "pašerák"

Napsal: říjen 27, 2016, 7:18 pm
od antiku
Už dlouho tu nebyl žádný návrh na hru, tak zkusím trochu inspirovat. Jde o hru hodně inspirovanou třeba právě Papers please, ale je jiná.
Příběh: Je jedno v jaké době se hra bude odehrávat, ale doba ovlivňuje dostupné technologie. V zemích vládne cenzura, knihy nejsou dostupné, lidé jsou utlačovaní. Takový je život v zemi, kde žije hlavní hrdina, ale navenek se země tváří jako ráj. Stejně jako země okolo ní. Ale je to pravda?
Hlavní hrdina pracuje ve skladu na poště, kam přicházejí všelijaké zásilky a také se odesílají. Tady začíná hra. Vaším úkolem není nic, pouze přežít. Musíte hlídat co přichází a co odchází. Nepovolené knihy, zbraně, informace, peníze, noviny. A ne, že něco pokazíte. Policie vám zaklepe na dveře a končíte. Co tedy můžete dělat? Posílat zbraně povstalcům, krást peníze, informace prodávat. Vše záleží na tom, jaké povolení zásilka dostane. Některé zásilky nesmíte otevřít, takže víte, že je nikdo prohledávat nebude. Stačí zfalšovat podpis a nalepit na ní pečeť. Povstalci si zásilku už nějak vyzvednou. Tento nápad mě ale napadl při sledování dokumentu pašeráci knih, takže důležitou části je i překlad knih, nejenom knih.
Všechny tyto věci můžete skladovat v různých zakoupených domech, u přátel apod. Co když přijde policie? Dejte za dveře granát a nalijte všude benzín, hlavně ať po vás nezůstane ani stopa. Odesílání balíků také není nic jednoduchého. Kdo je na druhé straně pošty? Kdo poslal balík? Nesnaží se vás někdo nachytat? Promluvíte, až přijdou? Nebo se dočkáte revoluce? Co po revoluci, kdo ví co nastane. Nebo budete jen posílat poštu a doufat, že nic nepokazíte? Je to na vás.

Re: Hra podobná Papers please - "pašerák"

Napsal: říjen 28, 2016, 7:37 pm
od Dxnxex
Hmmm, vypadá to zajímavě

Hlavní je ú této hry vystihnout tu atmosféru jako u Papers Please, takže si hlavně musíš dát pozor na příběh a zvukový doprovod.

Jinak bych si to rád zahrál, takže s chutí do toho!

Re: Hra podobná Papers please - "pašerák"

Napsal: listopad 3, 2016, 5:59 pm
od prednosta_stanice
Asi bych si dával u tohoto projektu bacha na to, aby se extra nerozkvětnatěl. Máš strašnou spoustu možností, které by hra mohla potenciálně obsahovat, takže bych si vymezil nějáký základ, který bych potom s updaty/DLC doplňoval. Jak se píše v příspěvku nad tím mým, atmosféra je důležitá věc. Pokud ta bude dobrá, hra si poradí s počátečními limitacemi.