4 simulátory, potřebuji radu

Pokud jste bez nápadu, chybí vám nějaký příběh a nevadí vám, že se na něm bude podílet zbytek fóra, navštivte tuto sekci!
Odpovědět

Kterou z těchto her byste si nejraději zahráli?

Tennis Manager
0
Žádná hlasování
School Designer
2
40%
Simulátor výroby telefonů
2
40%
Simulátor výroby nápojů
1
20%

Celkem hlasů: 5

kost

4 simulátory, potřebuji radu

Příspěvek od kost » srpen 18, 2015, 11:40 am

Zdravím,

tento post dávám do sekce "Návrhy her", ale není to tak úplně návrh. Respektive, návrhy na hry to jsou, ale nedávám je k dispozici, rád bych se s vámi jen poradil, který je podle vás ten nejlepší. Všechny nápady jsou budovatelské/strategické/manažerské simulátory, protože tyto hry hraji nejraději. Už nějakou dobu se mi tyto nápady honí v hlavě a pořád nevím, který si mám vybrat. Tak jdeme na to:

Tennis Manager
V této hře byste jako hráč měli dvě možnost - vybrat si skutečného tenistu a hrát za něj nebo si do hry vytvořit sebe samého. Samozřejmě, rozjet vlastní kariéru by bylo o hodně těžší, ale o to zábavnější. Museli byste se starat o tenistův trénink, nákup výbavy, vymýšlet taktiku na zápasy atp. Dokážete se dostat se svým tenistou až na vrchol?

School Designer
V této hře se ocitáte v roli majitele a ředitele školy. Vaším cílem je vybudovat takovou školu, kde se žáci nebudou nudit. Musíte ukojit veškeré jejich potřeby a poskytnout jim kvalitní vzdělání. V této hře na vás číhá spousta nástrah a úkolů. Vašimi úkoly bude: vymyslet správně všechny rozvrhy tříd, starat se o školní jídelnu, najímat zaměstnance, učitele, pořádat zápisy do prvních tříd, získávat dotace, účastnit se sportovních akcí a mnoho dalšího! Vaším prvotní cílem bude postavit fungující devítiletou základní školu. Když se vám ale bude dařit, můžete začít budovat třeba gymnázium a v poslední fázi i vysokou školu! Každý z nás se někdy ve škole nudil, není tedy výzva postavit školu svých snů?

[zatím bez názvu]
Píše se rok 1995. Vy se dostáváte do role kutila, který se velmi zajímá o elektroniku a veškeré novinky a vynálezy. Na scénu se dostávájí první mobilní telefony. Svět z těchto přístrojů prozatím moc nadšený není, vy v nich ale vidíte potenciál. Založíte si malou společnost, ve které prozatím pracujete sám a doma v garáži začnete pracovat na prvním mobilním telefonu. Dokážete pro vaši značku vybudovat zvučné jméno, generovat obrovské zisky a rok co rok přinášet nové, inovativní telefony? Je to jen na vás!

[zatím bez názvu 2]
V této poslední hře jste v roli muže, který dostal naprosto jedinečný nápad - chce si vytvořit svoji vlastní limonádu! Budete muset smíchat různé ingredience a příchutě a vytvořit jedinečnou chuť, díky které si vaši limonádu všichni zapamatují a spojí si ji s vaší značkou. Nemusíte se ale omezovat pouze na limonády! Budete moci také začít vyrábět pod vaší hlavičkou různé druhy alkoholu od piva až po vodku nebo třeba energetické nápoje! Je to jen na vás, fantazii se meze nekladou!

Naxi
Kontaktovat uživatele:

Re: 4 simulátory, potřebuji radu

Příspěvek od Naxi » srpen 18, 2015, 4:07 pm

Tennis by mně asi nenadchl.

School designer by mohl být zajmaví, kdyby byl podobný prison architectu. Což by bylo hodně náročné.

Předposlední nápad by byl super kdyby jsme se mohli nějak výrazně podílet na tvorbě elektroniky a mělo to nějakej technickej základ. Skládání komponent.

Ten poslední může být dobrý, ale asi bude záležet na provedení.

_____________------------===/--\===------------_____________
| |
Navštivte mně a vyzkoušeje si prosím něco z mé tvorby na www.naxi.wz.cz.
| |
\_____________------------===\--/===------------_____________/

kost

Příspěvek od kost » srpen 18, 2015, 5:13 pm

School Designer mám přesně takhle promyšlený - že by to bylo podobné jako Prison Architect. Jsem teda rád, že nejsem jediný, komu se tahle představa líbí. :)

Co se týče mobilů - z téhle strany jsem se na to moc nedíval, ale mohlo by to být zajímavý. Každopádně by to asi bylo dost složitý, jak přesně by sis tu tvrobu elektroniky představoval? :)

Moc děkuji za ohlas :)

Naxi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Naxi » srpen 18, 2015, 7:23 pm

kost píše: Co se týče mobilů - z téhle strany jsem se na to moc nedíval, ale mohlo by to být zajímavý. Každopádně by to asi bylo dost složitý, jak přesně by sis tu tvrobu elektroniky představoval? :)
To právě nevím, ale jako napodobenina game dev tycoon nebo by mně to asi nechytlo.

_____________------------===/--\===------------_____________
| |
Navštivte mně a vyzkoušeje si prosím něco z mé tvorby na www.naxi.wz.cz.
| |
\_____________------------===\--/===------------_____________/

Odpovědět