Projekt_UNKOWN_CITY

Pokud jste bez nápadu, chybí vám nějaký příběh a nevadí vám, že se na něm bude podílet zbytek fóra, navštivte tuto sekci!
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dxnxex
Příspěvky: 92
Registrován: srpen 5, 2011, 11:11 pm

Projekt_UNKOWN_CITY

Příspěvek od Dxnxex » září 8, 2014, 7:07 pm

Zdravím Vás chytráci :)

Poslední dobou mě prostě odmítá mozek pracovat a potřebuju pomoct s jedním návrhem hry :)

Takže máte prostě 2D mapu, na které budete moct chodit do budov atd... přepravovat se, protože tahle mapa bude hodně velká (Obrázek je hodně zmenšený a to celé bude asi 30x větší(myslím ten jeden díl))
např. 1 díl (to je jedna A4) se půjde asi 3-5 minut nebo více ... samozřejmě mimo město můžete použít auto na dálnici, letadlo protože i autem to bude hodně času. Ta mapa má asi 20 dílů.
a ten hlavní hrdina by byl asi 3 pixely vysoký v obrázku, ale jinak je asi 128 pixelů vysoký (pro lepší představu)

Názorné obrázky
Spoiler: ukázat
Project_UNKNOWN_CITY_VK_1.png
Project_UNKNOWN_CITY_VK_2.jpg
Ale to byly detaily

Teď k tomu hlavnímu
Prostě já nevím o čem by to mělo být ... <------ (stejně berte v úvahu tohle)

Přemýšlel jsem o detektivce, kde by jste museli řešit hodně případů chodili by jste po celé mapě (nebo jenom části) a když by vám dala policie úkol měl by jste ho vyřešit do nějakého časového limitu, protože tu bude "reálný čas" tím myslím, že ten člověk nebude třeba u toho baru 20 hodin než se k němu dojedete.

Příklad případu
Spoiler: ukázat
např. Když vezmu, že jste na Evropské půdě, tak přijede Americký pachatel (dealer) a policie Vám dala úkol ho usvědčit, dají Vám nějaké indicie (třeba kde bydlí atd....). Bude bydlet v Hotelu, tam jako detektiv máte právo vědět od personálu co má za návyky, kam chodí (v tomto případě) a vy zjistíte, že zítra odlétá, ale každý den chodí na pláž ve 2 a v 5 se vrací, tak a můžete ho jít zatknout a když tam nebudete do 5 zmizí a už ho třeba nenajdete ani v hotelu. A TED NEVÍM jestli se buď mise bude opakovat v posledním uložení nebo prostě odjede a mise nesplněna
Nevím co bych měl dále napsat k tomuto návrhu ... popřípadě se ptejte kdyby jste chtěli ještě další informace :)
Strašně rád bych také pomáhal, ale ještě nemám dostatek zkušeností :)

Uživatelský avatar
digital art
Příspěvky: 111
Registrován: srpen 6, 2011, 12:51 am
Facebook: http://facebook.com/

Re: Projekt_UNKOWN_CITY

Příspěvek od digital art » září 12, 2014, 3:41 pm

Zdravím Dxnxex.
Tento problém je si myslím ten zdaleka nejtežší. Samozřejme hra by měla mít dobrý gameplay,mít spád,celkově být příjemně hratelná. To je samozřejme problematika kódování a samotná stavba engine. Druhá věc je kvalitní příběh,tedy herní scénář,pojednávajicí nejen o samotné zápletce příběhu,ale i o nečekáných událostech během hraní kdy se například pod hráčem při prúchodu mapou propadne podlaha a zdánlivě na pohled jednoduchá cesta pro hrnec zlata na konec chodby se rozvine na dlouhý vyčerpávajicí cestu z hlubin danné propasti.

Ale teď už k tvému námětu. Chtěl jsem pracovat na něčem podobném ale tento projekt jsem pohřbil. V zásadě se jednalo o to že hráč byl tajný agent pod záštitou Iluminátů kde po světe plnil ůkoly které měli připravit iluminátúm nástup k moci.

Tady ti dám malý seznam akcí:

1.Eliminace vysoce postavených politiků
2.Krádež dat ze zbrojní továrny a následné zadání zakázky pro vyrobu armády iluminátů.
3.Přepadení TV a satelitní stanice a následné odvisíláni zprávy jež vytvoří paniku (celá řada možností od nekontrolovatelné nákazy,falešná zpráva o začátku 3tí světove,pády vesmírných těles.
4.infiltrace a sabotáže na vojenských základnách po světě.
5.Utváření oddílů, jejich zásobováni zbraněmi a jejich následné tažení proti bezpečnostním složkám pro upevnění iluminátské moci
6.Hráč bude zajat rebely a následně se přidá na jejich stranu po svém přehodnocení činů
7.:D likvidace předešlých ůkolu dosažených pro ilumináty
8.zajat ilumináty? proč ne..
9.osvobození rebely po masivním ůtoku na jejich základnu,následné přezbrojeni skupiny a příprava na poslední ůder
10.poslední ůder,hlavní postava hráč bude zraněn. a hra skončí jeho probuzením v nemocnici po pár letech,na obrazovce v televizi uvidí zprávy,ano ilumináti opet u moci,rebelové zničeni.. zčernání obrazovky,závěrečné titulky a může se začít s dalším dílem.


Závěrem. snad ti toto trochu pomůže pro inspiraci,teď se dle toho můžeš zařídit jak bude libo. Po případě není problém abych v té své šedé kůře mozkové ještě neco vyškráb. Hodne zdaru při práci přeje Digital Art.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti