Game Dev Company - hledám zájemce ke spolupráci

Pokud jste bez nápadu, chybí vám nějaký příběh a nevadí vám, že se na něm bude podílet zbytek fóra, navštivte tuto sekci!
Odpovědět
Mara1681

Game Dev Company - hledám zájemce ke spolupráci

Příspěvek od Mara1681 » únor 5, 2013, 6:44 pm

Zdravím všechny na tomto fóru,
už před nějaký časem jsem si zakoupil na telefonu hru Game Dev Story, kde hlavním cílem této hry je vést vývojářskou společnost. Takováto hra mě velice zaujala a inspirovala mě natolik, že jsem dostal nápad něco obdobného vytvořit i na počítač.
Již jsem vymyslel název hry, jsem certifikovaný modelář v programu Autodesk 3ds Max, učím se informační technologii a jsem zdatný v programování. Ovšem chybí mi inspirace, chuť do tvorby a nejspíš i ten grafik se zvukařem (jakýkoliv další člen). Neříkám, že tím sháním zrovna tento typ lidí, jen jsem se tímto chtěl zeptat, jestli by neměl někdo zájem se ke mě připojit a tento parádní projekt pořádně nakopnout. ;)
Co se týče hry, tak tam bych chtěl začít trošičku exkluzivněji, jelikož jsem dostal nápad, že by člověk začínal jako mladý kluk doma u svého počítače, kde by vytvářel primitivní hry, které by pak prodával za malí poplatek. Časem by se pak spojoval přes síť s různýma lidmi, kteří by mu pomáhali při vývoji a nakonec by se s nimi dohodnul, že by si otevřeli vývojářskou společnost.
A co by bylo vaším úkolem? Vaším úkolem by bylo udržovat společnost v kladných číslech, navrhovat a vyvíjet takové hry, aby dávali komunitě smysl, kde třeba při správné kombinaci žánru a obsahu by byli bonusové body při vývoji.
Snad je to na vysvětlení tak nějak vše, pokud máte nějaké dotazy ohledně této hry, tak se klidně ptejte, samozřejmě mě jakkoliv kontaktujte, budu jedině rád. :bounce:

PS: Zde přidávám odkaz na YouTube, kde můžete shlédnout již zmiňovanou hru na telefonní zařízení:

Kód: Vybrat vše

http://www.youtube.com/watch?v=DsMMnnOp7RU
Naposledy upravil(a) Mara1681 dne únor 9, 2013, 10:23 pm, celkem upraveno 1 x.
Mé moto: Nikdo není dokonalý, chybami se člověk učí...

Paturata

Re: Game Company - hledám zájemce ke spolupráci

Příspěvek od Paturata » únor 7, 2013, 12:24 am

Mara1681 píše:Již jsem vymyslel název hry, jsem certifikovaný modelář v programu Autodesk 3ds Max, učím se informační technologii a jsem zdatný v programování. Ovšem chybí mi inspirace, chuť do tvorby a nejspíš i ten grafik se zvukařem (jakýkoliv další člen). Neříkám, že tím sháním zrovna tento typ lidí, jen jsem se tímto chtěl zeptat, jestli by neměl někdo zájem se ke mě připojit a tento parádní projekt pořádně nakopnout. ;)
Vymyslet ten název, ti jistě dalo pořádně zabrat, není-liž pravda? :-o

Mara1681

Re: Game Company - hledám zájemce ke spolupráci

Příspěvek od Mara1681 » únor 7, 2013, 6:26 pm

No tak toto jsem napsal z důvodu, jelikož jsem ten název použil v titulku tohoto téma.
Ovšem toto zní jako výčitka, udělal jsem něco špatně? Jako tento projekt bych klidně udělal z velké části sám, ale neumím to nastartovat, tak proto se ptám, zda by někdo neměl zájem...

Mara1681

Re: Game Dev Company - hledám zájemce ke spolupráci

Příspěvek od Mara1681 » únor 20, 2013, 8:03 pm

Hezké, ale zřejmě nedodělané, když mě odkazuješ na návrh hry. Navíc já název předělal, takže se ani neshoduje, jediné co se shoduje je nápad, jelikož jsme oba hráli tu samou hru na Androidu. Ovšem my už tento projekt s klukama nakopli, respektivě už se mi ozvali lidi, takže máš také zájem se přidat a tebou již kdysi zmiňovaný projekt znovu rozject? ;)

BioFeld

Příspěvek od BioFeld » únor 24, 2013, 10:29 pm

Mara1681 píše:Hezké, ale zřejmě nedodělané, když mě odkazuješ na návrh hry. Navíc já název předělal, takže se ani neshoduje, jediné co se shoduje je nápad, jelikož jsme oba hráli tu samou hru na Androidu. Ovšem my už tento projekt s klukama nakopli, respektivě už se mi ozvali lidi, takže máš také zájem se přidat a tebou již kdysi zmiňovaný projekt znovu rozject? ;)
Ne dik pracujem na niečom inom...

tschmied
Facebook: www.nope.com
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tschmied » březen 20, 2013, 3:54 pm

Ahoj, jmenuji se Kokosák, a rád bych se podílel na tomto jistě velice zajímavém projektu. Jsem programátor, a tvůj nápad se mi líbí. Každopádně mě ale napadlo, že hru by šlo "ztvořit" i v céčku. Ale je to na tobě, pokud by jsi chtěl začít, tak u skypu: kistero.kistero :bounce:

Odpovědět