Mobilne hry

Pokud jste bez nápadu, chybí vám nějaký příběh a nevadí vám, že se na něm bude podílet zbytek fóra, navštivte tuto sekci!
Odpovědět
martiinko

Mobilne hry

Příspěvek od martiinko » srpen 16, 2012, 3:14 pm

Zdravim, dlho som tu nebol ale pozeram ze sa tu moc toho nezmenilo. Mam na vas ctenich uzivatelov otazku. Ma niekto napad na nejaku jednoduchu mobilnu hru?

harakiwi

Re: Mobilne hry

Příspěvek od harakiwi » srpen 17, 2012, 7:52 pm

Třeba pexeso ;)
Inteligent ovládá chaos!

martiinko

Příspěvek od martiinko » srpen 18, 2012, 1:07 pm

To je ale uz zas moc jednoduchy :D ja spis myslel neco na spusob tower defence nebo nejaky hopsačky nebo strielečky, ale aby to mnelo nejakej novej pohled na tu hru :) nejakej twist

ipq

Příspěvek od ipq » srpen 18, 2012, 3:45 pm

Nápady na hocijaké hry záleží, či sa jedná buď o klasický mobilný telefón alebo dotykový telefón(smartphone), po prípade i tablet(i keď to skôr k počítačom ale dotykovky sú už dotykovky). A samozrejme i OS zariadenia.

Veľké hry robiť na mobily a obzvlášť smartphony sa moc neoplatí ale ako niečo na point'n'click s multi-touch podporou by nevadilo ako je ten tower defense lenže na iOS a Android sa tuším toho dá nájsť dosť a zas používať dotykové tlačidlá miesto fyzických nieje sranda.

martiinko

Příspěvek od martiinko » srpen 18, 2012, 4:57 pm

Mala by to byt Android hra pre dotykove telefony. Myslim si ze v tejto dobe kto nema dotykovy telefon tak ho vyuziva len na telefonovanie a nie na hry. :)

Odpovědět