Cosmic wars

Chystáte jakožto vývojář nebo vývojářský tým nějaký projekt?
Odpovědět
filtr
Facebook: http://facebook.com/

Cosmic wars

Příspěvek od filtr » červen 27, 2017, 7:25 pm

Ahoj, je mi 16 a programováním už se jistou dobu zabývám.Před asi 4 měsíci jsem začal dělat takovou blbůstku pro 2 hráče na jedné klávesnici ,ale neměl jsem na ni ,hlavně kvůli škole, moc času ,ale už se dostala alespoň do hratelné fáze ,kdy není totálně zabugovaná. :D Ale i tak to není nic převratného, grafiku dělat moc neumím(v podstatě vůbec) a nikdy jsem nedělal tak velkou(i když je dost malá) hru ,ale spíš blbosti jako pac-mana.

Hra je o dvou zápasících vesmírných lodičkách, přičemž jednu ovládáte W,S,A,D, speciální schopnost lodi aktivujete shiftem a střílíte mezerníkem, druhou ovládáte 4,6,8(kvůli ghoustingu, který znevýhodňoval šipky) ,speciální schopnost zapínáte ctrl a střílíte entrem.

Tahle hra je moje první publikovatelná, a tak rozhodně není bezchybná, ale při jejím vývoji jsem se hodně naučil a doufám ,že se u ní alespoň na chvilku zabavíte, a že mi napíšete váš názor na ni. :shock: Jinak hru mám ještě v plánu vylepšit ve finále by mělo být víc map a 2 další herní módy.
Jinak název cosmic wars je jen pracovní a finální by měl být jiný.
POZOR:I když hra není totálně zobugovaná, tak se tam můžou bugy objevit ,tak budu rád ,když mi je taky napíšete ,abych je mohl opravit.
Přílohy
Cosmic wars.rar
(2.42 MiB) Staženo 76 x

Odpovědět