Delusion

Chystáte jakožto vývojář nebo vývojářský tým nějaký projekt?
Odpovědět
sevcik.daniel

Delusion

Příspěvek od sevcik.daniel » červen 21, 2016, 9:32 pm

Ahoj chytráci, představuju vám Delusion.
Tento projekt začal právě na tomto fóru jako Block Buster a jeho vývoj se po 6 letech konečně blíží ke konci.

Delusion je silně atmosférická logická hra, která vychází na Steamu koncem tohoto roku.

Pro více info:
Facebook | Devlog | IndieDB | Twitter

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil(a) sevcik.daniel dne červenec 28, 2016, 2:43 pm, celkem upraveno 1 x.

ipq

Re: Delusion

Příspěvek od ipq » červen 28, 2016, 4:48 pm

Neviem, čo prvé povedať ale zrejme toto. Gratulujem ti, že si to dokázal dohnať do konca. To čo pôsobilo ako jednoduchá monotonná grafická hra ale s parádnym logickým prvkom, vyzerá fakt parádne teraz a možno budem mať záujem o tú hru na steame. Pozerám, že ju nemáš v Greenlighte, ty ju zrejme rovno vydáš?

sevcik.daniel

Re: Delusion

Příspěvek od sevcik.daniel » červen 29, 2016, 1:07 pm

Díky, on ten vývoj byl dost náročný, možná až příliš dbám na polish, aby to všechno bylo dokonalé a plynulé, čímž se ten vývoj nehorázně protáhl. Taky jsem hru celou 4x přepisoval, teď běží na vlastním enginu, což mi umožnilo dělat věci přesně podle mích představ. Greenlightem jsme prošli už před pár lety, ale vývoj jsem v půlce roku 2013 pozastavil a to trvalo až do konce roku 2015, nebyl čas na tom začít dělat dřív. Teď už se tomu věnujeme na 100% a můžu říct, že srpnové vydání zvládneme.

Odpovědět