Hlava v oblacich

Chystáte jakožto vývojář nebo vývojářský tým nějaký projekt?
Odpovědět
bildo

Hlava v oblacich

Příspěvek od bildo » srpen 6, 2011, 7:36 am

Tahle hra volne navazuje na hru HRDINOVE NEBES, kterou udelal Pepiczech.
Tu hru jsem par krat hral, ale uz tenkrat me napadlo, ze by to chtelo udelat pokracovani, kde by se ten napad nejak rozvinul.

Na hre jsem zacal pracovat uz asi pred rokem a pul, ale pak projekt nejak vytuhnul.
Ted na nedavnem setkani Lepenky jsem to vytahl, zaparili jsme, a na hre se zacalo pracovat znovu.
Podle konceptu Pepiczecha jsme udelali v Blenderu nova letadla, Pepa udelal nejakou tu grafiku, ja to pak po srazku doma trosku prekopal, nove menu, ... .

Co o hre rict? ...Hrac se ocita v roli pilota ve vzdusnem dueli. Je tam jen on, nepritel a dolu pod nima zem. Pilot se musi pomoci manevrovani a strelby pokusit sundat druhe letadlo z oblohy a sam prezit.

Aby hra hrace vice bavila, tak jsem chtel uz od zacatku vyvoje udelat bohate nastaveni ruznych hernich prvku.

Takze hra obsahuje :
- Vice typu letadel. Kazde s ruznyma parametrama. (rychlost, vykon motoru, obratnost v zataceni, chlazeni kulometu)
- Nastaveni oblacnosti.Ma vplyv na viditelnost letadel.
- Zapnuti / vypnuti gravitace. (kazde letadlo ma jiny vykon a pri zapnute gravitaci a stoupani, muze letadlo z mensim vykonem stratit rychlost a nasleduje pad dolu)
- Vice velikosti letadelek.
- Ruzna rychlost strelby.
- Nastaveni raket. (Jestli jsou, nebo rizene / nerizene)

Hra nejvice bavi, kdyz se sejdou u pc dva a vice hracu, ale v pripade, ze je hrac sam, hra nabizi 3 obtiznosti. (Timhle dekuji Burakovi, ze mi rekl zajimavou myslenku, jak se da udelat AI. )

Prikladam i demo verzi, kde sice neni moznost zmenit letadla, ale jinak je cele nastaveni funkcni. http://www.edisk.cz/stahni/75358/Hlava_ ... .41MB.html
Nektere veci jeste nejsou uplne udelane. Ale to se doladi.
Kdyby mel nekdo nejake napady, tak at se podeli.

V plne verzi jeste pribude vice prostredi (tesim se na level Pandora, kde bude urcite nejakej ostruvek (ostruvky) ve vzduchu), mozna pribudou jeste nejaka letadla. (Ted je 5 typu.)

Na zacer nejake video a obrazky, jak hra zatim vypada.
Video - http://www.youtube.com/watch?v=gs9q9i8h4-s
menu.jpg
1 obr.jpg
2 obr.jpg
Obrázek

Theme

Re: Hlava v oblacich

Příspěvek od Theme » srpen 6, 2011, 10:39 am

môže to byť dobrá hra. Grafika je pekná, pripomína mi to jednu hru na mobil, len som zabudla ten názov :) . menu sa mi páči, citron, jahoda... ma pobavilo :D
Obrázek

xM4tHeWx
Facebook: http://mdmproduction.eu
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlava v oblacich

Příspěvek od xM4tHeWx » srpen 6, 2011, 3:49 pm

Theme píše:môže to byť dobrá hra. Grafika je pekná, pripomína mi to jednu hru na mobil, len som zabudla ten názov :) . menu sa mi páči, citron, jahoda... ma pobavilo :D
bt beplanes alebo tak nejak sa ta hra volala :D
inak pekná grafika pripomína mi to trochu hru altitude na steamu :lol:
držím palce :3

Odpovědět