Aliens Eat Bullets [Android]

Chystáte jakožto vývojář nebo vývojářský tým nějaký projekt?
Odpovědět
Sorsy
Kontaktovat uživatele:

Aliens Eat Bullets [Android]

Příspěvek od Sorsy » duben 17, 2016, 6:35 pm

Obrázek
Ahoj všichni!
Vlastně už to bude skoro rok co jsem začal pracovat na hře Aliens Eat Bullets, která má tak trochu navazovat na mojí hru předešlou, Spare Parts Maker. Někteří si ji třeba pamatují, jiní zase ne, ale na tom zas tak nesejde, protože Aliens Eat Bullets si z ní bere jen to, že se odehrává na jedné obrazovce a je pro Android zařízení.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Klikněte pro větší verzi obrázků
Rozhodl jsem se pomazlit se trošku s grafikou a je to doufám vidět. Navíc jsem sáhl po docela netradičním ovládání, což na jednu stranu uzavírá hru pro spoustu lidí, kteří se ho prostě chtít učit nebudou, ale zároveň dá trochu radosti lidem, kteří do něj proniknou.
Obrázek
Tutoriál na ovládání hry. Všechen text jde také přepnout do češtiny.
Příběh je docela jednoduchý. Jednoho dne jdete na procházku se svojí přítelkyní a najednou nad město přiletí mimozemská loď. Jako správný hrdina hned vytáhnete plasmovou pušku, načež vás mimozemšťani teleportují na palubu a posílají na vás jednoho nepřítele za druhým. Samozřejmě pokud přežijete až do konce a zabijete i finálního bosse tak je tu nějaký ten happy-end. Jedním z důvodů pro tak jednoduchý příběh je to, že jsem nechtěl používat žádná slova pro jeho uvedení. Zároveň mi přišlo, že u takhle jednoduché hry by šel vlastně trochu do cesty (v jedné verzi byly i bubliny s textem, kde s vámi velitel mimozemské lodi mluvil, ale zbytečně to hru přerušovalo). Navíc je v něm i schovaná nějaká ta dvojznačnost v tom, kdo že je vlastně agresor...
Obrázek
Pro hru jsem složil i vlastní soundtrack, který si můžete pustit na soundcloudu:
Obrázek
Otevře nové okno
A asi úplně nejlepší představu o hře si uděláte, když mrknete na trailer, který jsem udělal před pár dny.
Jak vidíte, hra je ve fázi kdy je v podstatě většina věcí hotová a teď už jen přidávám drobnosti případně opravuju chyby. V nejbližších dnech se pokusím vydat verzi, která by lépe odpovídala tomu co už mám hotové a pak samozřejmě uvítám jakoukoliv pomoct při beta testování. Zatím se ale loučím. Mějte pěkný zbytek dne!

Odpovědět