Vesmír / Space

Chystáte jakožto vývojář nebo vývojářský tým nějaký projekt?
Odpovědět
Mrluke189
Příspěvky: 18
Registrován: červenec 21, 2012, 12:34 pm
Facebook: http://facebook.com/

Vesmír / Space

Příspěvek od Mrluke189 » březen 11, 2016, 12:21 pm

Zdravím, mám rozjetý projekt "Vesmír" aneb "Space", kde se jedná o epický příběh, vesmírnou 2D střílečku. Hra je skoro hotová, ale ještě tam chybí nedodělky, aby mohla být hratelná. Je zatím jako demoverze. Nabízím tak finanční odměnu. Pracuji na ní teď sám a převážně jako grafik, již nějaký rok. Našel by se někdo, kdo by mi pomohl hru dokončit?

Obrázek

Trailer a demoverze: https://www.youtube.com/watch?v=EQH0WfAVZVU

Příběh: Ve fascinujícím vesmíru se odehrává epický příběh miliardáře Jacka Bracka, který se rozhodl zrealizovat první plavbu napříč vesmírem. Přestavuje veřejnosti svou novou kosmickou loď Titan, která chrlí luxusním apartmá a vybavením. Je to natolik lákavé, že se zájemci perou o letenky. Luke a jeho parta vyhrají letenky v pokeru a stanou se tak svědky a účastníky největšího vesmírného dobrodružství a také vesmírné katastrofy, kterou kdy lidstvo zažilo. Směr vesmírné trasy je zamířen daleko za Sluneční soustavou, kde nedaleko dojde k první havárii.

Porouchá se systém umělé inteligence Dimetria a roboti na palubě se přeprogramují a začnou vraždit posádku. Loď Titan se přibližuje k Černé díře, kde není jen tak cesty zpět. Poprvé v historii se do Vesmíru může podívat opravdu každý, kdo si stihl zakoupit letenku. Otázkou je, je to letenka i zpáteční a nebo pouze jednosměrná?

bildo
Příspěvky: 147
Registrován: srpen 6, 2011, 7:30 am

Re: Vesmír / Space

Příspěvek od bildo » březen 12, 2016, 9:45 am

Máš to hezké.
Pěkný úvod, grafika.
Když ale koukám na chůzi, možná by to chtělo udělat to jinak. ...úkroky do stran a tak. Když to vidím na videu, tak se asi špatně uhýbá
projektilům od nepřátel. Ale těžko říct, jen podle videa.
...Aha, už vidím, že tam je ke stažení demoverze, zkusím a pak napíšu. :)
Obrázek

Mrluke189
Příspěvky: 18
Registrován: červenec 21, 2012, 12:34 pm
Facebook: http://facebook.com/

Re: Vesmír / Space

Příspěvek od Mrluke189 » březen 12, 2016, 10:23 pm

Ok. Potřeboval bych tu hru dokončit. Už chybí jen pár věcí :) .. tady jsou:

SPACE / VESMÍR
Pár bodů, k úspěšnému dokončení hry:

1) - Oprava: Je rozházené menu. Je potřeba to srovnat do stejné linie.

2) - Životy: Hlavní robot (boss - šéf) má 3 životy a když bouchne, aby se udělal zvuk a byl ten efekt zpomalený a 3 životy má i samotný hráč a spoluhráč.

3) - Stíny: U všech objektů (my hráči, roboti .. vojáci již stín mají)

4) - Nastavení: V Aréně nastavit, s kým chcete bojovat. Bude tam na výběr, jestli s vojáky, či další mise (20 ukázkových misí, pak si nastavím, jaké tam budou)

5) - Seřazení: Do Areny dát všechny mise, co jsou (aspoň ukázkových dvacet, kde mezi nimi budou i mody. Mody jsem vytvořil, jen je potřeba je přidat do menu - Arena).

6) - King mod : Jeden mod je s korunkou, kde hrajou 3 hráči na jednom PC a ten žlutý hráč má taky 3 životy. Po třech pokusech končí hra a korunku má jen žlutý hráč.

To je vše

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host