1-VS-1 Mages

Chystáte jakožto vývojář nebo vývojářský tým nějaký projekt?
Odpovědět
Uživatelský avatar
Magicsoldier
Příspěvky: 18
Registrován: srpen 14, 2011, 3:32 pm
Facebook: http://www.facebook.com/tonda.m.fiala

1-VS-1 Mages

Příspěvek od Magicsoldier » září 29, 2015, 3:48 pm

Čaute, nedávno jsem začal pracovat na novém 1-VS-1, které je narozdíl od předchozího dílu zaměřeno pouze na používání kouzel.

O hře: 1-VS-1 Mages je hra pro dva hráče na jednom PC, kteří bojují proti sobě. Každý hráč si vybere typ mága, za kterého chce hrát. Zatím je možnost vybrat si ze 3 postav - Priest, Frost Mage, Fire Mage (časem jich bude více). Hru tvořím v Game Maker 8.0
UPDATE 9.11.2015 Další 2 postavy - Demon Master, Warden.
UPDATE 25.11.2015 Další postava - Vampire

Každá postava má svůj strom schopností, které s postupně odemknete za skill pointy, které získáte expením postavy. EXP se vám příčítají na konci každé bitvy, podle toho kolikrát jste zabili druhého hráče atd...

Za expení postavy také postupně získáváte nadupanější brnění, dále si také v shopu můžete koupit kouzelné hůlky a klobouky za peníze, které také dostáváte na konci každé bitvy. Tyto věci se řadí do 3 skupin - Common, Rare, Legendary. Přičemž legendární věci se nedají koupit, ale můžete je pouze dostat na konci bitvy (bude nastavené určité procento, že vám taková věc padne). Všechny tyto věci však slouží pouze pro vzhled vaší postavy.

Ve hře je pro vás nejdůležitější mana, bez ní nevyčarujete žádné kouzlo. Mana se vám postupně příčítá pasivně, ale velmi pomalu, proto jsou na mapách modré koule, které když seberete přičte se vám mana.
Kouzla hráčů jsou různorodá. Frost mage vás například může zpomalovat, zmrazit, Fire mage vás zapalí, Priest se vyléčí, vysaje vám manu a mnohem víc. Testuji hru s kamarádem a snažím se postavy vybalancovávat.

Časem do hry plánuju přidat různé herní módy jako je Capture The Flag, Conquest atd..
To je asi zatím vše co bych vám ke hře mohl sdělit.
FACEBOOK https://www.facebook.com/1vs1game
SCREENY:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host