ASSASSIN SCREED RUN (YOUTUBE INTERACTIVE GAME)

Chystáte jakožto vývojář nebo vývojářský tým nějaký projekt?
Odpovědět
DanyCZ
Facebook: http://facebook.com/

ASSASSIN SCREED RUN (YOUTUBE INTERACTIVE GAME)

Příspěvek od DanyCZ » červen 29, 2015, 12:27 pm

Žánr: Interaktivní video, akční

HRA JE Freetoplay video! maximálně ho zpenžím

UPDATE: HRA JE V AKTUÁLNÍ VERZI: PRE-ALPHA 0.3

Jmenuji se Daniel Beck, na internetu mě můžete znát jako DanyCZ, a chci se vás zeptat zda by jste nešli do takového mého zvláštního a experimentálního projektu.......projekt je hodně rozsáhlý, takže jdeme k věci. Všimli jste si pár INTERAKTIVNÍCH videích na youtube? víte...jednou mně napadlo...že by se z toho dala udělat hra.....taková ta klikací....ale né jen klikací, vlastně hodně interaktivní a tak mě napadlo udělat hru jménem ASSASSIN SCREED RUN, je to hra ve které furt běží assssin přes celé mapy a hráč bude muset klikat na všelijaké interakce....základními prvky jsou například interakce: Uhnout, skočit, zabít nebo nezabít nepřítele a na ty 2 první věci se musí kliknout včas...potom bych postupně vydával updaty v podobě nových interakcí a možná i vylepšení grafiky nebo tak...takže bych potom ještě přidal možnosti jako jsou třeba vybrat si cestu, nebo jestli to chce obejít nebo přeskočit a tak. Hra by byla jako vlastně dohromady celé jedno rozdělené video po kouskách video díky youtube editoru využívám poznámek jako při interaktivních videích....Hru zrovna vyvijím sám kreslím mapy, dělám desing, animace, produkci...potřebuju akoráť sehnat grafika/y a animátor/y ..je mi teprve 12 takže mimochodem pochybuji že bych si něják vydělal, jde jen o experiment no a animátory a grafiky potřebuju protože nevím jestli to do konce roku všechno sám stihnu jelikož mám rozjeté další projekty ale to jsou videa.Takže vám nabízím pozici ve vývoji jako je: Animátor/ka, a grafik/čka, ale...pozor!!! -->>JE TO DOBROVOLNÉ<<<---, takže se za to neplatí. Tak co jdete do toho? ZÁJEMCI PIŠTE DO PM

Odpovědět