Fall from star.

Jste nováček a chcete prezentovat své první projekty a chcete vědět názor zkušenějších? Tato sekce je právě pro vás!
Post Reply
User avatar
digital art
Posts: 111
Joined: August 6, 2011, 12:51 am
Facebook: http://facebook.com/

Fall from star.

Post by digital art »

tv_spot.jpg
Status:
Potvrzen pád mimozemského plavidla značných rozměrú. Bezpečnostní opatření zavedena,na místo dopadu byly vyslány bezpečnostní složky.

Výkopové a inženýrské týmy jsou na pozicích vyproštění vraku začalo.

Dle nového ustanovení práva bylo okoli lodě a jeji bezprostřední okolí vyhlášeno jako neutrální územi a kolektivní vlastnictví planety. Byla vytvořena organizace zodpovídajicí za obranu artefaktu. Neboť se místo dopadu stalo terčem mnoha útokú. Skutečnost že nejsme ve vesmíru sami rozdelila lidstvo.
Jedni,vnímajíce loď jako hrozbu či dokonce útok jsou přesvědčeni že má být zničena a ti druzí,snažíci se trosečníka zachránit a navázat kontakt.

opatření.
na místo byla převelena jednotka taktických operací. Pro maximální flexibilitu byly její členové autorizováni k použití všech armádních dostupných prostředků. Včetně vozidel,tankú a dalších stacionárních zařízení,jakož i jednotek vzdušné podpory či dělostřelectva.

Pro jejich pohodlí a efektivitu v zabíjení jsou členové vybavení nejnovějším modelem inventáře MarkV, umožnujicí jim nést 4 typy zbraní,třídy podporujicí brnění a podporu základních rpg prvkú.Herní rozbor.
žánr. 2player co-op střílečka s rpg a gta prvky. (púvodně to tedy tak bylo),ale během testu na fps jsem do hry přidal
npc ze strategie,bohužel ale ovládáni myší není koncipováno na původni co op jednou rukou na keyboardu.) ale ponechal
jsem to jako zpestrení hry pro někoho kdo si na chvíli vezme titul commandera.
rpg prvky se zatím omezují jen na hodnotu zdraví a štítu. poškození,požadavky,munici ,ovládání vozidel a výber armoru.

Balíčky,které je možné ve hře využít představují třídy. (heavy armor,medik,assalut) medik či support třídy jsou vybaveny
aurou pro využití v co-op režimu.
helpsystem_present.jpg
Vše se odehrává na docela poměrně rozlehlých oblastech(místnostech).Které spolu s loady vytváří openworld.Cestování mezi
jednotlivými základnami na mapách je zajišten letecky,pěšky nebo vozem(gta prvky,co si ve valce chytnete za odvoz je vaše věc). Města mohou být obsazena i zpětně dobyta. klíčové nepřátelské
lokace spadajicí do příběhu budou vždy nekompromisne dobyty zpět.

Čas ve hře je plynulý,probíhá střídáni dne a noci kde východ i západ je s červeným "nádechem"+funkční období,ale neprovozněno graficky.(déšt,sníh,listí)
daynight.jpg
Budovy jsou.

1. nepřístupné
2. přístupné na povrchu
3.podzemní části budov (dungeony,hledání barevných klíčů,informací však to znáte).
acesabble_buildings.jpg
Krom pár vyjímek(nezničitelné zdi pro jistou otížnost),jsou všechny budovy a jejich části zničitelné,v pozdejší fázi hry vám nic nebude bránit projíždět si témeř kdekoliv tankem a to myslím opravdu kdekoliv. Bohužel časem zjistíte že než se s tankem prostrílíte budovou na její druhý konec uplyne nějakých pár minut,takže to stejně vezmete pěšky.pokud vás ale sestřelí hluboko nad nepřátelským územím bude vhodnější se jistě na kontrolované územi dopravit třeba čerstvě přepadeným náklaďákem,nebo si zajistit zónu na přistání.
sidliste.JPG

Typy zbraní(sloty v inventáři)

1.bodné
2.Pistole
3.smg
4.rifle(shootgun,rpg)
5.Armor type
6.soldier class

7,medi kit
8+kapsy

v neposlední řadě jsou zde i speciální "rozkazy".
1.dělostřelecká podpora
2.letecká podpora
3.pěchotní výsadek
4.shoz munice,zbraní(vybavení všeobecně)
5.shoz vozidel
a jiné.


.Výše uvedené prvky jsou již obsaženy ve hře,některé v ruzných stádiích vývoje.

(pokus začlenit do mapy reálné části měst)
daylight.JPG
sunrise.JPG
nightdark.JPG
Attachments
mulomaze concept art.JPG
concept art menu design.JPG
screen_3.JPG
Last edited by digital art on August 31, 2015, 11:38 pm, edited 4 times in total.
User avatar
Dragonier
Posts: 29
Joined: August 6, 2011, 12:56 am

Re: Fall from star.

Post by Dragonier »

Teda nwm co si tom myslet ale osobně bych to dal spíše do návrhu her než do prvotinek máš tu popis příběhu ale spíš bych čekal popis ovládání a typu hry z toho co si poskytl si nedovedu udělat moc velkou představu o typu hry nebo o co v ní vůbec půjde podle screenu bych typoval but strategii nebo nějakou rpg střílečku z grafického hlediska to vypadá zajímavě .
User avatar
digital art
Posts: 111
Joined: August 6, 2011, 12:51 am
Facebook: http://facebook.com/

Re: Fall from star.

Post by digital art »

Zdravím Dragonier,ano máš pravdu. popis byl poněkud strohý.Snažil sem se ho tedy trochu rozvinout.

Jen dodám že je to zatím hratelné pouze v jednom view. Kameru lze "připnout" k jednou ze dvou hráčů,nebo použít freecam mode,kde si ale kamerou musite hybat sami. Splitsreen je na cestě,stejně tak jako lan. Zde je ale pro zatím dost překážek. Po grafické stránce toho zatím moc nečekejte. převážne pixelart obohacený o pár textur z fotek,slouží hlavně pro představu funčnosti všech filtrú. Programování s prúběžnými testy jsou ted priorita. Hlavně to zatím delám sám,neříkám že by to nešlošlo lépe mít po ruce pár lidí navíc. Hra zatím ale není jasně definována,tento příběh je více jen návrh(potřeboval jsem nějakou zámiňku pro konflikt). Má snaha je vytvořit spíše dobrý herní válečný nástroj. kde nebude problém simulovat vylodení v normandii s tanky a dalšímy vozidly. až po stealth misi agenta ktery ma zneškodnit elektrarnu. pokud bych to měl popsat svými slovi jedná se o diablovku s prvky battlefield(nebo gta celkově free wehicle mode) +strategie stylu command conquer. Jakožto stoupenec Bratrstva nod jsem ve hře simuloval situaci kdy se commander ze světa cc musí od pěšáka vypracovat na comado(znate ty jednotky že?:D) Jelikož herní mapy odpovídají větším cc mapam i s budovami ktera mají spodní patra.Je tak i jedna mapa za jednotku celkem dlouhá. V situaci kdy ale vezmete věci do svých rukou a jde za vámi díky levelu vedení už armáda o 100pěšácích a 5 tanků,situace se hned změní. dá se říct že hra přímo obsahuje strategii,není to ale prioritní část hry protože v coop na jednom pc +rts,to jaksi nejde,ale i tak mají oba hráči možnost využít některé zpřístupněné prvky. To je jen takové malé nahlédnutí co vše múžete prozatím od Fall from star čekat.
User avatar
digital art
Posts: 111
Joined: August 6, 2011, 12:51 am
Facebook: http://facebook.com/

Re: Fall from star.

Post by digital art »

Jelikož se hra podle screenu soudí obtížně,a vlastní obrázek si vždy utvoříme až po vlastním "ošahánim" hry. Rozhodl jsem se v blízké době zprovoznit hratelnou ukázku. Bude obsahovat základní seznámení a 3 lokace,kde každá z nich představí odlišný způsob zpracování. První mapa nabídne rozlehlý bludištový komplex,ve druhé se budete ůčastnit vylodění, a ve 3tí si můžete vyskoušet dobývání města. S čím a jak se ve hře potkáte vám samozřejmě prozrazovat nebudu. On i ten moment překvapení je docela málo používaný herní prvek a tak bych vás o něj nerad připravil. :kladivo:
Post Reply