Trolejbus Simulátor

Jste nováček a chcete prezentovat své první projekty a chcete vědět názor zkušenějších? Tato sekce je právě pro vás!
Odpovědět
hráč
Facebook: http://facebook.com/
Kontaktovat uživatele:

Trolejbus Simulátor

Příspěvek od hráč » srpen 29, 2014, 7:02 pm

Ahooooj tak chtěl bych vám představit svůj projekt! Trolejbusového simulátoru.
Chtěl jsem si to dát do projektů ale myslím si že díky tomu že tam nebude kdo ví jaká grafika by mi to shodily stejně do prvotinek tak sem to sem dal hned...
Nicméně o co se vlastně bude jednat?
No tak základ je že to bude nejen trolejbusový simulátor ale budou zde i autobusy a snad i později tramvaje... Hlavní je dodělat engine trolejbusového vedení... nechtěl jsem se v game makeru pouštět do 3D protože vyvíjím stále ve verzi 8.0 je to pro mě nejlepší verze a u té zůstanu...
Co vlastně mám zatím?
No tak mám začátek editoru trolejbusového vedení... Níže si můžete vyzkoušet také a popřípadě nahlásit chyby...
Stavba probíhá kliknutím levého tlačítka myši.. poté puštění vytvoří troleje.. kolečkem uprostřed můžete trolej ohnout a zaoblit jí tak... poté stisknete mezerník pro zahájení další stavby.. aby se vytvořila jedna trasa je třeba novou navazující trolej vytvořit stisknutí levého tlačítka myši v červeném kolečku na konci jedné troleje... tím se zkopíruje rodič do nové troleje a trolej bude mít stejný index jako předchozí...
Výhybku vytvoříte přesunutím myši do středu jakékoliv troleje a klasické vytvoření troleje nové...
Přehazovat výhybky lze pouze v Debug modu a to tlačítkem "C" jakmile dostavíte trať je třeba vytvořit navádějící body aby měli sběrače kam se otáčet.. a to uděláte tlačítkem "A" znovu stisknutí tlačítka A tyto body zničí...
A to je zatím vše co dá udělat... pokračuji pomalu ale jistě :)

Obrázek

.
Obrázek
Naposledy upravil(a) hráč dne srpen 30, 2014, 8:00 pm, celkem upraveno 5 x.
Neposedný liškovlk!
Obrázek

Druid
Redaktor

Re: Trolejbus Simulátor

Příspěvek od Druid » srpen 29, 2014, 7:41 pm

Heleho, bejvalej "Maňas" fóra je zpátky :D A musím říct že je znát pokrok :D Ale teď k projektu... Máš to dobrý! Hodinku jsem s tim hrál a to je teprve v pre-alfa verzi :D Pořád jsem si to představoval s takovou tou fotografikou :) Mohla by to bejt sranda.
Obrázek

Odpovědět