AMM

Jste nováček a chcete prezentovat své první projekty a chcete vědět názor zkušenějších? Tato sekce je právě pro vás!
Odpovědět
alesekmoravec
Facebook: https://www.facebook.com/ales.moravec.372

AMM

Příspěvek od alesekmoravec » srpen 26, 2014, 11:16 pm

AMM- ALIEN MOON MISSION
:bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: Příběh se odehrává ve vzdálené budoucnosti. Mimozemšťané mají základu na měsíci kde se jim podařilo objevit speciální materiál který je několikrát energeticky produktivnější než uran a přitom nemá vliv na zdraví. To by mohlo znamenat nastolení mimozemské vlády na zemi. Jste lidský kosmonaut a máte za úkol se infiltrovat do továrny kde se materiál zpracovává a zkoumá a zničit jí.

Bude se jednat o 2D skákací střílečku. Bude na výběr z několika zbraní (modely zatím vytvořím). Grafiku tvořím v editoru Paint.NET. Grafiku dělám jednoduchou, využívám vestavěných nástrojů a poté jí pixelově upravuji.

Bude to v podstatě mOJE první hra která (doufám) půjde hrát. V GameMakeru jsem samozřejmě vytvořil nějaké blbinky ale nikdy z toho nevzešlo něco hratelného. :lol:

Ukázkové bloky
Obrázek
Obrázek
Pro projekt se nejspíše naučím GML, doufám že se mi bude učit lépe když mám nějaké zkušenosti z C#. :)

HOTOVO
-Textura podlahy v továrně
-Textura zdí v továrně
-Herní menu
-Textura vesmírné lodě
-Hudba
-Textura postavy

Odpovědět