1-VS-1

Jste nováček a chcete prezentovat své první projekty a chcete vědět názor zkušenějších? Tato sekce je právě pro vás!
Post Reply

Líbí se vám hra 1-VS-1?

Ano
4
67%
Ne
1
17%
Trochu
1
17%
 
Total votes: 6

User avatar
Magicsoldier
Posts: 18
Joined: August 14, 2011, 3:32 pm
Facebook: http://www.facebook.com/tonda.m.fiala

1-VS-1

Post by Magicsoldier »

O Hře: Hra 1-vs-1 je 2D střílečka pro dva hráče. Ve hře jsou zatím 4 herní mody (Defend and Destroy, Capture the flag, Deathmatch, Collecting coin) a 40 map. Dále je ve hře 10 zbraní a každý hráč má 9 kouzel z toho 2 jsou pasivní, musíte si je postupně koupit, jelikož je hra stále v beta verzi peníze na kouzla získáte mačkáním písmena Z v roomu kde se kouzla kupují. Časem snad udělám singleplayer kde si na kouzla vyděláte a tento "cheat" odstraním :D.
Ovládání
hráč 1 : šipky - pohyb , Ctrl - střelba, čisla na numerické klávesnici - prepínání zbraní, 0 na num. klav. - miny, Enter - Granát
hráč 2 : W,S,A,D - pohyb, Mezerník - střelba, čísla - přepínání zbraní, Q - miny, E - Granát,

Další informace o hře, jak používat kouzla...najdete ve hře v menu - Informace o hře

Prosím pište co se vám na hře líbí, nelíbí, co vylepšít.... cokoliv vás napadne:)
Download
http://uloz.to/xcV59fUb/1vs1-3-1-zip 16.2.2015 update
-Nový mód Conquest, nové mapy, omezený počet nábojů a mnoho dalšího!:)
FB - http://www.facebook.com/1vs1game
http://poisonblood.blog.cz/1306/verze-2-42-je-tu
Gameplay video:
Attachments
999.png
Merry Christmas.jpg
Frozen forever.jpg
End of the world.jpg
Rift.jpg
1v1vybermap.jpg
1v1novamapa.jpg
nové menu
nové menu
1vs3.jpg
1vs1_2.jpg
1vs1.jpg
Last edited by Magicsoldier on February 16, 2015, 10:44 pm, edited 21 times in total.
User avatar
Raven
Posts: 66
Joined: September 7, 2012, 2:28 pm

Re: 1-VS-1

Post by Raven »

Tož sem si to zahrál celkem dobře udělané, ale ten panáček se mi "zasekává" na různých blocích o tu pistoly, no a po stěnách jsem mohl v podstatě lézt :D. V tem menu co si vybereš kerou mapu chceš hrát tak by byl dobrý nějaký obrázek jak ta mapa vypadá :-). A když sem spustil hru tak to udělalo jakýsi efekt přechodu a tu místnost do keré sem šel tak v tem rozlišení cos to dělal se mi to nahodilo do rohu a kraje to rozmázlo po zbytku obrazovky, jenom že to vypadá dost blbě. U game infa tak by stálo za to tam dopsat jak se aspoň mění ty zbraně, protože jsem byl ze začátku zmatený jak lesní včela proč mám jen tu poslední co sem zebral. Taky když sem zebral nějakou zbraň tak se mi přestala regenerovat mana(nevím jestli to má dělat ale předpokládám že ne). V nákupu kouzel mi chybí popisky, co to dělá a hlavě kolik to stojí :-), co sem se díval tak snad ani v game infu není napsané kolik stojí. No a ještě jedna drobnost: bylo by fajn když už tam načítáš externě ty pozadí abys je hodil do složky, vypadá to hned líp a přehledněji :-).
Jinak doufám že se ti to podaří sešmelit bo to vypadá zatím celkem dobře.
D-Sheep
Posts: 768
Joined: September 7, 2011, 10:17 pm
Facebook: http://facebook.com/sheepdave
Location: Praha, CZE
Contact:

Re: 1-VS-1

Post by D-Sheep »

Nelíbí se mi:
kolizní masky,
absence animací hráčů,
míchání češtiny a angličtiny,
že píšeš "líbý" a "nelíbý",
chování dýmovnic - kloužou po zemi
User avatar
Magicsoldier
Posts: 18
Joined: August 14, 2011, 3:32 pm
Facebook: http://www.facebook.com/tonda.m.fiala

Re: 1-VS-1

Post by Magicsoldier »

Raven: To, že se dá zbraní zaháčít o zeď mám schválně, proto jsem ani nedělal žádné kolizní masky hraje se to tak líp :D. Obrázky k mapám asi dělat nebudu pač by to zabralo hroznýho místa. S tím přechodem nevím mě to funguje dobře. Místnost se mi zjeví ze středu... asi je to tím, že máš jiný rozlišení.. fakt nevím...já dělám většinu map na 1600 x 900. Game info ještě upravím, aby tam bylo vše. Mana se regeneruje jen pokud máš v ruce pistolku to mám schválně. Popisky kouzel kompletně dopíšu do toho game infa. A dát pozadí do složky to je dobrej nápad :D jdu na to. Díky:)

NicharCZ: Necituj celé příspěvky!
User avatar
ipq
Posts: 928
Joined: August 15, 2011, 7:31 pm
Location: Petržalka

Re: 1-VS-1

Post by ipq »

Na odpočinok hra dobrá ale ako štýlovo je nepekná. Na to že pozadie môže pôsobiť pekne ako tie gradienty sú zaujímavé ale celkovo to nieje bohvie čo. Ako Raven napísal o tom, že pri prechode to divne sa scaluje obraz a potom zarovná je tím, že veľkosť roomov je hrozne odlišná a to potom spôsobuje tie artefakty a prečo v samotných súbojoch je vidieť kurzor, ktorý by mal byť viditeľný iba v menu a do návratu do menu je tam len to klasické GM okno. Kolízia s tou zbraňou nemusí byť zlá ako na zachytávanie ale už pri skoku zospodu je to problematické. "Bezduché" postavy, tím že sú tie spritesy statické t.j. neanimované a nevidel som nejaký zaujímavý potenciál na nich. Klasické particle efekty. Absencia hudby. Menu blbo spravené i s game info. S klávesnicou trochu problém, pretože väčšinou klávesníc trpí tzv. ghostingom čo znamená, že nedokáže zobrať viacej kláves naraz. Ak sa ti páči, že sa pomocí tej zbrane v ruke dokáže zachytiť o hranu bloku, tak sa to dá doriešiť i scriptom ako to býva u väčšiny iných hier, keď postava padá a pri držaní tej klávesy smerujúcej na roh sa chytí. V tejto hre by to chcelo doladiť grafiku, menu, HUD, náhľady máp, rovnováhu s rozlíšením roomov, postavy aby neboli "bezduché" a uvítal by som i podporu pre gamepady. Každopádne prachy sa mi nezapočítali a dúfam že pri update bude tam i singleplayer, bolo by to lepšie a tie náhľady máp, je problém, to všetko ručne si posnímkovať? A bolo by aj dobré, keby postavy vedeli na všetky smery strieľať.
D-Sheep
Posts: 768
Joined: September 7, 2011, 10:17 pm
Facebook: http://facebook.com/sheepdave
Location: Praha, CZE
Contact:

Re: 1-VS-1

Post by D-Sheep »

K těm náhledům - úplně by stačilo místo těch obdélníků v menu dát miniatury map. A to zabere dohromady max. 50 kB navíc.
juras895
Posts: 1
Joined: May 22, 2013, 8:54 am
Facebook: http://facebook.com/

Re: 1-VS-1

Post by juras895 »

Je to super gameska pařím to s vývojářem ve škole ale už by sem měl dát update s tím lepším elementálem (mentálem :D).Ap0: tým veľkým červeným písmom veľa nedosiahneš...
sheppard
Posts: 335
Joined: August 13, 2011, 5:14 pm

Re: 1-VS-1

Post by sheppard »

Bohužel, nemám s kým zahrát, ale vypadá to pěkně. Koukám, že tady asi začínáš, což mě těší :) Konečně někdo, kdo začíná od píky a nevrhá se hned na 3D MMORPG s megasvětem ;) Keep it up
User avatar
Magicsoldier
Posts: 18
Joined: August 14, 2011, 3:32 pm
Facebook: http://www.facebook.com/tonda.m.fiala

Re: 1-VS-1

Post by Magicsoldier »

http://uloz.to/xcV59fUb/1vs1-3-1-zip nová verze obsahuje nový mód Conquest, nové mapy, omezený počet nábojů, nové věci ve hře, zvuky a mnoho dalšího:).
Post Reply